Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Как да си направя сайт с  php , Xampp може ли някой да ми помогне ?

Сядаш и започваш да четеш и то здраво. Материали можем да ти дадем, но трябва да знаеш и английски език на прилично ниво. Не може да се обясни с 2-3 думи или изречения.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай ми ?

Сядаш и започваш да четеш и то здраво. Материали можем да ти дадем, но трябва да знаеш и английски език на прилично ниво. Не може да се обясни с 2-3 думи или изречения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера питаше за честота за радио да си купуваш за всички държави  а днеска ще правиш сайтове :) Чакам с голямо нетърпение утрешния ден да видя какво ще измислиш :P Защо си толкова разпилян в желанията си и не знаеш какво искаш ?

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай ми ?

За да направиш свестен сайт трябва да знаеш: HTML5,CSS3,PHP,MySQL,JavaScript. Наистина ли си готов да седнеш и да учиш. В момента аз чета такива материали и гледам клипчета. Не е трудно. Приятно е доста, но си иска време и желание и доста работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо не се занимавай с него . Той пише всеки ден  с искане за нещо вече цял месец е така. Нито ще седне да чете нито ще седне да пише а просто си губи времето с пускане на теми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.