Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Отначало ставаше само когато  включвах компютъра, сега е непрестанно. Монитора ми мига, но не става черен екран, а само лекичко става по - тъмно и след това по - светло. Все едно си сменям яркостта или контраста много бързо. Монитора ми е Acer V193, видео картата е Nvidia MX440 :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал ли си с друг кабел. Може да е от него.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще пробвам :) 1 момент :)

Същата работа... Аз се чудя да не е от самата връзка на видео картата... Стара е, пък и отзад, където се включва кабела на монитора в жака на видео картата са счупени тея дето се въртят. Компютъра скоро ще го сменям... Ама монитора не искам да се чупи точно сега :D Възможно ли е да се софтуерен проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ще пробвам :) 1 момент :)

Същата работа... Аз се чудя да не е от самата връзка на видео картата... Стара е, пък и отзад, където се включва кабела на монитора в жака на видео картата са счупени тея дето се въртят. Компютъра скоро ще го сменям... Ама монитора не искам да се чупи точно сега :D Възможно ли е да се софтуерен проблем?

Предполагам, че можете спокойно да пробвате монитора на друг компютър. Или най малкото, да го включите без кабел и да кажете дали продължава да "премигва" Това е една най- елементарна проверка за монитора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок! :) Ще го пробвам и ще пиша!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И с друг компютър работата е същата... Сега забелязвам, че в горния ляв ъгъл се вижда леко черно и мирише на изгоряло :D , което хич не ми се нрави :D Все пак е още в гаранция - дано са склонни да ми направят или да го сменят, защото май няма да стане да се оправи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.