Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Трябва ми добра конфигурация за игри, бюджета да е около 1000лв. може и малко отгоре, като имам записвачка,харддиск и монитор. И ако може дъното да има допълнителни слотове за рам ако реша да надграждам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.jmt.bg/offers/2013-12-07-1.pdf

За тези пари трудно може да очаквате да играете BF4

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ASROCK 970 PRO3 /AMD970/AM3+AMD FX-8320/3.5G/X8/BOX/AM3+2X4G DDR3 1866 GEIL EVO POTENZACM K280 W/ELITE 500WSAPPHIRE HD7870 GHz EDITION 2GB GDDR5 BULKCM 120MM CASE FAN/ SLEEVEОбща стойност - 993.11 лв. с ДДСКато трябва да добавите малко парички за доставката.
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK 970 PRO3 /AMD970/AM3+AMD FX-8320/3.5G/X8/BOX/AM3+2X4G DDR3 1866 GEIL EVO POTENZACM K280 W/ELITE 500WSAPPHIRE HD7870 GHz EDITION 2GB GDDR5 BULKCM 120MM CASE FAN/ SLEEVEОбща стойност - 993.11 лв. с ДДСКато трябва да добавите малко парички за доставката.

Тази платка е много кофти за процесора, имам същата комбинация и бера много ядове с нея. И ще преминавам на Гигабайт или друго.

За същите пари може да му се предложи по-добра платка http://www.jmt.bg/%D0%B4%D1%8A%D0%BD%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%B8-cID=631/gigabyte-ga-970a-d3-amd-970sb950-sam3-4x-ddr3-pci-e-sata3-usb-30-71ch-hd-audio-glan-box-pID=16405/

http://www.markit.eu/bg/bg/970a-g46/v2p2777359

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SAPPHIRE 270X

I5-4440 /3.1G/6MB/BOX/LGA1150

4GB DDR3 1600 A-DATA X2 (8GB)

ASROCK B85M PRO4 /BULK

CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU

PSU CM GX 450W APFC

1063 лв 

Дъното има още 2 свободни слота.За видеото аз бих взел тази на Гигабайт,но е малко по-скъпа Цък 

Редактирано от SLI>Ti (преглед на промените)

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази платка е много кофти за процесора, имам същата комбинация и бера много ядове с нея. И ще преминавам на Гигабайт или друго.

За същите пари може да му се предложи по-добра платка http://www.jmt.bg/%D0%B4%D1%8A%D0%BD%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%B8-cID=631/gigabyte-ga-970a-d3-amd-970sb950-sam3-4x-ddr3-pci-e-sata3-usb-30-71ch-hd-audio-glan-box-pID=16405/

http://www.markit.eu/bg/bg/970a-g46/v2p2777359

Разбира се,така е.А може би просто си попаднал на куца бройка.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се,така е.А може би просто си попаднал на куца бройка.

Много хора споделиха същите проблеми като мен и всички ми препоръчаха всяка друга марка но не и Асрок. И са забравили проблемите, било то с MSI, Biostar, Gigabyte, Jetway и така нататък и така нататък. Но ако има някой желаещ продавам я, ползвана е не повече от 2 месеца до момента.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Росене, спри с малоумните ти предложения. Как може за 1 000 лв. да му предлагаш APU? И 16 РАМ? И тая гадна кутия с горно разположение на захранването? Пък даже и на другите лееш акъл! 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.jmt.bg/offers/2013-12-07-1.pdfЗа тези пари трудно може да очаквате да играете BF4

Може да съм фен на Амд и да ги защитавам, но с това ваше предложение и изказване че няма да може да играе bf4 с конфигурация за 1000 лева съм потресен. Как ще играе с вашето предложение с вградено видео. Защо са му 16 гб рамките как ще ги запълни нито една игра не използва толкова рам. За тези пари може да се сглоби една прилична конфигуряция. Редактирано от Brian Krzanich (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Росене, спри с малоумните ти предложения. Как може за 1 000 лв. да му предлагаш APU? И 16 РАМ? И тая гадна кутия с горно разположение на захранването? Пък даже и на другите лееш акъл! 

А ти малък нещастник такъв залягай над учебниците че в Понеделник ще имаш класно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти малък нещастник такъв залягай над учебниците че в Понеделник ще имаш класно.

Може и да е по-малък от тебе ,но ги разбира нещата и не подвежда хората ;) Стига се оправдава ,поне му сложи някаква 7870-ка и FX 6300.......да се отсрамиш 

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха, знаеш, че съм прав, и веднага почваш да обиждаш. Осъзнаваш ли колко си смешен? Научи се след като ти се направи забележка, следващия път да не я повтаряш, но ти всяка следваща конфигурация я правиш още по-зле и по-зле!

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха, знаеш, че съм прав, и веднага почваш да обиждаш. Осъзнаваш ли колко си смешен? Научи се след като ти се направи забележка, следващия път да не я повтаряш, но ти всяка следваща конфигурация я правиш още по-зле и по-зле!

Прав си за себе си. Ако си прав щя просто да си замълчиш вместо да пълниш темата с лайна и да провокираш, и после да търсиш модератори да се оплакваш че еди кво си съм ти казал.

Порастни.

Когато на вас ви се направи забележка при нередност започвате да обиждате да псувате, и човек спира да ви прави забележки вие се възгордявате и си мислите че сте ни сломили и че винаги ще си мълчим докато ни тъпчете. Е не мога да ви помогна мекеренца малки и на теб и на дружката ти SLI сигурно сте педалчета. Щом винаги си харесвате един друг коментарите.

Заради вас форума остана пуст, и много хора избягаха или бяха баннати по ваши заслуги. И сега какво си мислите че вие сте царе ли ? 

Още вземате пари от родителите си за да си купите компютри или отивате с родителите в близкия магазин да търсите компютър до 1000 лева. Това не ви прави с нещо по-различни, или с повече опит.

Но какво ли се очудвам сегашното поколение е пълен КРАХ, срам и позор.

http://www.mediapool.bg/balgarskite-uchenitsi-ostavat-nai-negramotni-v-evropa-news214263.html

Вижте се само!

А после имате претенции че сте грамотни в нещо.

Жалка гледка сте!

Само позорите родителите си.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приеми че си сгрешил и толкова. Не мога да разбера само как разбираш че някой е гей по това че харесва на друг коментара. По тази логика във форума всички са обратни защото всеки харесва на някой коментара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приеми че си сгрешил и толкова. Не мога да разбера само как разбираш че някой е гей по това че харесва на друг коментара. По тази логика във форума всички са обратни защото всеки харесва на някой коментара.

Те двамата винаги си харесват коментарите, единия обижда и плюе по други хора в повечето случаи по-големи от тях и другия харесва това и обратно.

И къде моля ти се е грешката ?

Конфигурация като конфигурация.

Че била с APU.

Голяма работа.

Нали за това са предложенията да има разнообразие. А не шаблон с една камара еднакви конфигурации поднесени от 100 човека по сходен начин.

И преди съм говорил за това.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам че трябва да има разнообразие но с това че няма да може да играе bf4 се изненадах.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Умнико, никога не съм търсил модератори, за да се оплаквам. Пораснал съм достатъчно. Не знам някога някой да ми е направил забележка и аз да съм го обиждал. Винаги съм се извинявал, ако съм допуснал грешка. На теб никой нищо не може да ти каже. Веднага тръгваш с рогата напред. Колкото до харесванията- яд ли те е за това, мъчи ли те нещо? 

п.п. Не ми отговаряй вече. Ако има нещо- ЛС

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Порастни.

Когато на вас ви се направи забележка при нередност започвате да обиждате да псувате, и човек спира да ви прави забележки вие се възгордявате и си мислите че сте ни сломили и че винаги ще си мълчим докато ни тъпчете. Е не мога да ви помогна мекеренца малки и на теб и на дружката ти SLI сигурно сте педалчета. Щом винаги си харесвате един друг коментарите.

Заради вас форума остана пуст, и много хора избягаха или бяха баннати по ваши заслуги. И сега какво си мислите че вие сте царе ли ? 

Още вземате пари от родителите си за да си купите компютри или отивате с родителите в близкия магазин да търсите компютър до 1000 лева. Това не ви прави с нещо по-различни, или с повече опит.

Но какво ли се очудвам сегашното поколение е пълен КРАХ, срам и позор.

http://www.mediapool.bg/balgarskite-uchenitsi-ostavat-nai-negramotni-v-evropa-news214263.html

Вижте се само!

А после имате претенции че сте грамотни в нещо.

Жалка гледка сте!

Само позорите родителите си.

Наистина жалка история,особено за човек на 25 години !

Още вземате пари от родителите си за да си купите компютри или отивате с родителите в близкия магазин да търсите компютър до 1000 лева. 

Тука вече грешиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук няма ли модератор, който да "тропне по масата" и да разчисти спама?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих казал, че и двете страни(Росен и SLI/Нико) имате право в някой неща, но и грешната в други. Забелязвам, че напоследък все повече има агресия/обиди между колегите тук. Забравяте основната цел на форума "Да се помага на тези, който имат нужда от съвет и помощ". Излишно е да се стига до там, всеки има своята гледна точка и няма смисъл да се "плюете" като на селси пазар. Поздрави и на 2-те страни и не забравяйте за какво сме се събрали тук! ;) 

ПС: Ако бях автор на тема и искам съвет и вие по този начин се "нареждате" тотално бих се отказал от всякакво ваше предложение. :(

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 1 013.44 лв. с ДДС
Нещо ,като на onogondur (на сли най-много ми хареса) :)
И човек да ми слагаш APU и 16 гб рам ,за такъв бюджет просто ... .Няма смисъл от толкова рам памет,кутията е пълен ш*т за тези пари се взима CM-N300-BLACK--USB3--NO-PSU
Редактирано от I'м no† أnŁ٥vۼ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих казал, че и двете страни(Росен и SLI/Нико) имате право в някой неща, но и грешната в други. Забелязвам, че напоследък все повече има агресия/обиди между колегите тук. Забравяте основната цел на форума "Да се помага на тези, който имат нужда от съвет и помощ". Излишно е да се стига до там, всеки има своята гледна точка и няма смисъл да се "плюете" като на селси пазар. Поздрави и на 2-те страни и не забравяйте за какво сме се събрали тук! ;)

ПС: Ако бях автор на тема и искам съвет и вие по този начин се "нареждате" тотално бих се отказал от всякакво ваше предложение. :(

Колега,мога да кажа,че съм съгласен на 100% с твоето мнение(ако мога да се обръщам на ти ).През последните месеци в този форум е настанал тотален хаос,крах,анархия и не на последно място ужасяваща деградация на всякакви морални ценности.Поради тази причина и част от най-сериозните и знаещи потребители почти не се включват в темите.През 2006 г. си направих регистрация тук и поради сходни причини не бях влизал 4-5 години.Сега тази неприятна тенденция се повтаря,не желая и нямам време и нерви да си съкращавам живота с негативини емоции.Всеки може да прецени,какво е важно за него и как би искал да изживее жизнения си път.

Желая Ви лек и спорен ден !

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И отново нападки и нападки и нападки.

Явно никой не ме е разбрал правилно.

Не случайно дадох конфигурация в която съм избрал дънна платка на FM2+, тъй като за момента АМ3+ е замразен, и през цялата 2014та няма да има FX Steamroller.

И за момента FM2+ ще е актуалния цокъл за бъдещите поколения. Поне до Excavator.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-тази логика да изчака до края на януари за Kaveri и да не се набутва с Richland...? А и си му предложил дъно със стария чипсет та за какъв ъпгрейд говориш?

Сокета може да е с поддръжка и сто години ама като няма читави процесори за него за какво му е?

AM3+ почва там от където свършва FM2 та няма значение ще изкарват ли нови все са по-добри.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.