Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Какъв монитор да избера които да е с защита за очите ,а за размера нямам претенции до 200-300 лева мах. И ако може HD ще е екстра. :)  :) Благодаря на всички, които се включат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитор със защита за очите няма. Принципно човек трябва да си почива в определени часове. А иначе максимално според бюджета и качество според изискването:

а монитор ще ти предложа ето тези:

Монитор LED Dell 23'', Wide, DVI, Черен U2312HM - 307 лв. с безплатна доставка. Но ако го поръчаш и след като ти се обадят ги попитай дали ревизията му е A06. Тоест тази ревизия не използва PWM/ШИМ на лед подсветката(трептене) което трептене се води вредно за очите. A00 е с трептене.

Проблем с BB Code: този монитор Dell P2414H е от новaта серия на Dell и се води без ШИМ/PWM трептене според ревюта. - http://www.emag.bg/m...5/pd/DB1MJBBBM/ - 331 лв. с безплатна доставка. 

Можеш да прочетеш коментарите от хората които са го поръчали за негативността и позитивността на двата монитора. Или в други ревюта из нет-а.

Та ако си позволиш още 30лв(Dell P2414H). отгоре ще си сигурен че монитора няма трептене(поне според ревюта от доказани сайтове).

П.П. И двата монитора са с IPS матрица +led.

Редактирано от терминатор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със защита за очите няма.

Но може да изберете такъв който дразни най малко очите, а именно със IPS матрица (лед).

Споделете за какво ще се ползва монитора, за да Ви предложим конкретно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията, ще разгледам предложните монитори и ще си избера. 

Относно коментара на 

ieenso Ами просто искам наи-добрия монитор според изискванията ми. Стига ми  да е HD  и да не е чак толкова вреден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Deliv3rr
      Здравейте търся монитор от тези, които са завъртяни на 90 градуса. Някакви идеи къде мога да отркрия подобен и как се казват, че прерових навсякъде и нищо...  Слагам снимка за по-голяма яснота:

• от kolib4iata
      Здравейте.Помогнете моля в избора на монитор за игра на WOT.Искам да си взема един в съотношение 21:9 но не знам дали играта я поддържа.Моля които знае и играе в тази резолюция (2560x1080) да сподели опит, че английския ми е слаб и нищо не разбирам от чуждите форуми.Спрял съм се на бюджетно решение.
      LG 29UM58-P или  LG 29UM59-P или LG 29UM68-P
    • от И. Иванов
      Добър вечер имам въпрос мога ли да си свържа телевизора към компютъра,така че и монитора да работи и има ли значение видео картата мойта е ATI Radeon 5770
    • от loranst looa
      Здравейте наскоро си закупих Самсунг галакси с6 едге зелен и сега искам да му сложа протектор закалено стъкло , имам обаче колебания какво точно да бъде на пазара има различни видове има такива които са прозрачни има такива които са зелени в горната и долната част  кое е по добро .  Освен това днес докато обикалях по магазините видях на външен вид абсолютно еднакво стъкло на едно място за 10 лв а на друго за 25 лв  каква е разликата . Аз купих такова закалено стъкло което е със зелено но се чудя дали него да поставям . Дайте съвет  дали е качествено 

• от plmen88
      Днес по радиото чух за нов продукт от SDI, "Спестявай със защита". Продукта според описанието работи като застраховка живот или банков депозит. Най-важното от цялата работа е, че ако продукта се ползва като  депозит, то той не може да бъде запориран от нито една държавна или частна институция.
      Моля разбиращите да погледнат офертата и да кажат заслужава ли си в подобно нещо човек да си сложи парите? И наистина ли не може да се запорират?
      SDI
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.