Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте предлагат ми следната карта за 180 лв и смятам да я взема въпроса ми е ще ми върши ли работа за игри сега примерно гта 4 ми върви с 30 fps с тази карта с колко ще върви монитора е philips 170 v

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си цялата конфигурация и най-вече каква ти е картата в момента.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си цялата конфигурация и най-вече каква ти е картата в момента.

В подписа му я има. :)

Иначе да, би трябвало да е достатъчна за тази игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В подписа му я има. :)

Иначе да, би трябвало да е достатъчна за тази игра.

За втори път забравям да гледам подписите колега. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 11 кинта отгоре взимаш PowerColor HD7790 1GB GDDR5 OC

Същата карта,за 7,83 отгоре,в друга сайт.  POWERCOLOR 1024M HD7790 OC AX7790 1GBD5-DHV2/OC PCI-E 3.0 http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&product_id=7403&search=7790

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам но не съм обяснил правилно картата е втора ръка и сигурно ще е бартер въпроса ми е по добре ли ще се справя от вградената ми дали ще мога с повече кадри да играя игрите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено, че ще е по-добра от вграденото! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами супер тогава ще я взимам тя е и 1,5 година гаранция с малко клок и добре ще се получи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам но не съм обяснил правилно картата е втора ръка и сигурно ще е бартер въпроса ми е по добре ли ще се справя от вградената ми дали ще мога с повече кадри да играя игрите?

Е защо не казахте още в първият си пост,че ще има бартер и просто щяхме да ви сравним двете карти.А не да търсим и ровим какво е най-доброто за бюджета ви.

п.п.Ако е бартер,тогава колко ще ви излезе и какво давате срещу нея?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам че не съм споменал ,бартер за един телефон ще правим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от kolib4iata
      Здравейте.
      Машината ми вече започна да остарява и се замислям в не толкова близко бъдеще за нова цялостна конфигурация.Тъй като нямам физическа възможност за покупка веднага ще събирам пари да кажем две години за нея.
      Четох, че се очаква нова памет DDR5, а за видеото GDDR6 като ще се преминава на PCI-E4 което провокира въпроса: Дали няма да излезе и нов сокет като 8 генерация да остане последна за 1151?
      Искам да разбера дали всичко това ще се случи до края на 2020 -21 година да речем.Мисълта ми е вместо да вкарам 2 бона след 2 години за компютър, не е ли по-добре да изчакам още година и да се възползвам от новите поколения памети, слотове,сокети и т.н. (тъкмо ще се съберат повече парички за по-добра машина)       
      Благодаря предварително за всяка споделена информация и всяко мнение.
    • от MaDCoW
      Здравейте. Взех си компютър преди 2-3 години, който няма видеокарта, а е с видео ядро в процесора. Ако не се лъжа точно модела на процесора беше - AMD A4 6300 3.7Ghz APU Radeon 8370D и с 6GB RAM памет. По принцип си играя игри редовно, и примерно онзи ден инсталирах Dirt 4, който определено мъчеше компютъра ми. И понеже не разполагам с голям бюджет съм се спрял на ASUS nVIDIA GeForce GT 710, 2048MB ( Наясно съм, че няма да има ефект на видеокарта за 600-700 лева ). Бих се радвал ако ми кажете заслужава ли си ъпгрейда, добра ли е картата или пък по-добри алтернативи за горе/долу близка цена до тази на GT 710.  
    • от vELiNiO
      Здравейте!
      От известно време обмислям ъпгрейд на своята видео карта (Sapphire Radeon HD 5670 512MB 128bit GDDR5) с една от посочените в заглавието на темата. Въпросът ми е главно оправдана ли е откъм производителност GT 1030 спрямо другите две, тъй като евентуалното ѝ закупуване би ми спестило смяната на захранването заради ниската ѝ консумация. Разгледах някои бенчмаркове и се колебая, затова реших да попитам и Вас.
      Благодаря за вниманието.
    • от bulio911
      Искам да ви попитам ще ми пасне ли това видео на дъното, ще влезне ли в кутията и захранването ще стигне ли?
      SAPPHIRE DUAL-X Radeon R9 280X DirectX 11.2 3GB 384-Bit GDDR5
      В момента конфигурацията ми е такава 
      Дъно: Gigabyte GA-780T-D3L
      Процесор: Amd Fx-6300, 3.50 GHz, 8MB, Socket AM3
      Видеокарта: GIGABYTE GeForce GTX 650 OC 2GB GDDR5 128bit PCIe
      Захранване: http://www.njoy.ro/PSU/600wrx
      Рам памет: 8GB не знам подробности за нея
      Хард диск: Seagate HDD ST1000DM003 1TB 64MB Cache SATA 6.0Gb/s 3.5"
      Кутия: Colorful PS-601  http://gtsmarket.com/Компютърна кутия Colorful PS-601
      И евентуално ако пасне какво ще постигна с поставянето и ? Примерно ще подкарам ли GTA V, Battlefield 1 на ултра настройки ?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.