Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, незнам дали някой ще отдели от времето си да ми помогне, но ако го направи ще съм много благодарна.Закупих рамката онлайн, а на обявата пишеше аудио.Когато я пуснах обаче никъде няма настройки за аудио.Продавача ме убеждава, че е слушал клип на нея, а аз съм убедена, че няма аудио.Проблема ми е че никъде немога да намеря показатели за да го докажа все пак сме хора може и аз да бъркам някъде.Рамката е стар модел и е внос от Англия в нета излиза но никъде не пише че има аудио, а аз незная език и ми е много трудно.Моля ви помогнете ми за да не се чувствам виновна.Благодаря предварително на тези които помогнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли упътване,заедно с рамката,при закупуването?Там ще е описано всичко.Тя е евтин,модел и ако въобще има възможност за звук,то ще е само за определени формати на аудиото.Прегледах няколко сайта,където се предлага,но няма никаква информация,за характеристиките и възможностите му.Само цена от 1 до 10 евро виждам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо да благадаря за отделеното време.

Инструкцията е на английски, но никъде няма аудио.Казаха, че са пускали клип направен от фотоапарат?????Пробвах с AV формат за други не се сещам.Какъв друг мога да пробвам.Яд ме е на това, че са наясно а накрая излиза, че аз съм се държала некоректно.Лъжеца вика дръжте лъжеца - така се получи.Но като немога нищо да докажа.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.