Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте, незнам дали някой ще отдели от времето си да ми помогне, но ако го направи ще съм много благодарна.Закупих рамката онлайн, а на обявата пишеше аудио.Когато я пуснах обаче никъде няма настройки за аудио.Продавача ме убеждава, че е слушал клип на нея, а аз съм убедена, че няма аудио.Проблема ми е че никъде немога да намеря показатели за да го докажа все пак сме хора може и аз да бъркам някъде.Рамката е стар модел и е внос от Англия в нета излиза но никъде не пише че има аудио, а аз незная език и ми е много трудно.Моля ви помогнете ми за да не се чувствам виновна.Благодаря предварително на тези които помогнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли упътване,заедно с рамката,при закупуването?Там ще е описано всичко.Тя е евтин,модел и ако въобще има възможност за звук,то ще е само за определени формати на аудиото.Прегледах няколко сайта,където се предлага,но няма никаква информация,за характеристиките и възможностите му.Само цена от 1 до 10 евро виждам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо да благадаря за отделеното време.

Инструкцията е на английски, но никъде няма аудио.Казаха, че са пускали клип направен от фотоапарат?????Пробвах с AV формат за други не се сещам.Какъв друг мога да пробвам.Яд ме е на това, че са наясно а накрая излиза, че аз съм се държала некоректно.Лъжеца вика дръжте лъжеца - така се получи.Но като немога нищо да докажа.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.