Премини към съдържанието
L&B

Мнение за SurfTab® xiron 7.0 HD

Препоръчан отговор

Понеже искам да си купя "таблет" а този не е много скъп (219 лв.) и като му чета характеристиките ми се струва горе долу добър !

Операционна система: Android™ 4.2.2 (Jelly Bean)
Процесор: Четириядрен процесор Cortex™, 1.0 GHz
RAM: 1 GB (DDR 3)
8 GB памет (до 64 GB чрез SD карта)
Видео процесор: PowerVR™ (SGX 544 MP2, 2 ядра, 8 конвейра)
Екран: 7’’ (17.7 см)
Резолюция: (1280 х 800, 16:1, 16:10)
Камери: задна – 2MP, предна – 0,3MP
Материал: алуминии, пластмаса
Размери: 19 х 12 х 9 см
Тегло: 290 г
Цвят: бял
Card reader: microSD , microSDHC (макс. 64 GB)
Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n
Интерфейс: Micro-HDMI™, Micro-USB, Bluetooth®, audio изход, микрофон
Възпроизвеждани видео формати: MPEG-4.10 H.264/AVC (MP@L4.1, HP@L4.0), MPEG-4.2 SP/ASP,WMV HD/VC-1, AVI, MKV, MOV, RM, RMVB, WMV
Аудио формати: MP3, WAV, OGG, AAC
Графични формати: BMP, GIF, JPEG, PNG
Максимална видео резеолюция: 2160 p
Батерията: Литиево-полимерна; ~4 ч с включен WiFi; ~5 ч при възпроизвеждане на видео; ~4 дена в режим на готовност; зареждане през Micro-USB
Окомплектовка: SurfTab® xiron 7.0 HD, Hi-Speed USB 2.0 кабел (USB-A / Micro-USB), зарядно (100 V - 240 V), почистваща кърпичка, потребителско ръководство

Редактирано от L&B (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже искам да си купя "таблет" а този не е много скъп (219 лв.) и като му чета характеристиките ми се струва горе долу добър !

Не видях цената,но паметта му е малка.П.П. за цената е добре Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър таблет за парите си, но по-добре да бяха махнали камерите(пълен боклук са !) и да бяха сложили по-добра батерия, но това не е проблем ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На книжка таблета изглежда добре за 219 лева ... камерата особенно основната ... хич не я бройте ... батерията ... 5 часа при включен Wi Fi ... представям си ако поразцъкаш някоя игричка ... micro HDMI а е хубаво че го има ... както казах за 219 лева е хубав таблет но като се замисля че почнаха на места да смъкват цените на Asus MeMo Pad HD7 на 265 лева обезсмисля покупката на този таблет ... 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да няма компромис с нещо в този клас на устройствата, в случая камерите и батерията. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този таблет, не можах да му разбера колко е батерията. Рових в интернет, и така не намерих написано колко е !

А за TrekStor SurfTab xiron 10.1 поне са му е написали

CPU: ARM Cortex-A9, 4x 1.60GHz • RAM: 2GB • HDD: 16GB Flash • Graphics: ARM Mali-400 MP4 (IGP), mini HDMI • Display: 10.1", 1280x800, multi touch, glare, IPS • Connectors: 1x USB 2.0 (micro USB) • Wireless: WLAN 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 • Card Readers: microSDHC • Webcam: 2.0 megapixels (front), 5.0 megapixels, AF (rear) • Operating System: Android 4.2 • Battery: Li-Polymer, 8000mAh • Weight: 678g • Dimensions: 260x173x11mm • Special features: acceleration sensor, gyroscope • Warranty: one year

Има още 3-дена за размисля, или ще го взема или няма !

Не искам да правя реклама, но в Понеделник, ще го пуснат в Л*дл и за това реших да пусна тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този таблет, не можах да му разбера колко е батерията. Рових в интернет, и така не намерих написано колко е !

А за TrekStor SurfTab xiron 10.1 поне са му е написали

CPU: ARM Cortex-A9, 4x 1.60GHz • RAM: 2GB • HDD: 16GB Flash • Graphics: ARM Mali-400 MP4 (IGP), mini HDMI • Display: 10.1", 1280x800, multi touch, glare, IPS • Connectors: 1x USB 2.0 (micro USB) • Wireless: WLAN 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 • Card Readers: microSDHC • Webcam: 2.0 megapixels (front), 5.0 megapixels, AF (rear) • Operating System: Android 4.2 • Battery: Li-Polymer, 8000mAh • Weight: 678g • Dimensions: 260x173x11mm • Special features: acceleration sensor, gyroscope • Warranty: one year

Има още 3-дена за размисля, или ще го взема или няма !

Не искам да правя реклама, но в Понеделник, ще го пуснат в Л*дл и за това реших да пусна тема

Днес Лидл отвори в 7:00 аз се сдобих с такъв таблет в 7:03 така отчело на касовата бележка.

На пръв поглед таблета впечетлява с хубав дизайн и не само :)

Този таблет бие по всички показатели Asus Memopad,защото е с по-ново поколение видео ускорител :)

Батерията още не мога да кажа дали държи стабилно - изкара около 2 часа първия път на 75 % беше като го купих,но да не забравяме,че още не разредена и поела хубаво,но предполагам,че е между 4000-5000 mAh,все пак 4-ядрен процесор не е лесно да се захрани.

За камерата не е толкова трагедия колкото си мислехте на хубава светлина си снима,ее вярно прави малко повечко шум на снимката,но какво да се прави все пак не съм купил фотоапарат,а таблет :)

Абсолютно много хубава машинка,особено за парите много си заслужава.

Никакво цепене мигновено влизане във всеки сайт,менюта и т.н.

Само сега имам проблем с маркета дава проблем - приложението спря и търся друга версия.

От ЛИДЛ ми направи само впечетление,че беше кутията в целофан,но нямаше протектор на екрана и имаше пръсти както и фабрични номер не съвпада таблет-кутия...Явно вътре в лидъла ги отварят и ги проверяват (нали не говоря за магазина и персонала,а още като пристигнат на БГ територия:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой от вас знае ли как мога да си пусна интернет с флашка на мобилен оператор.При мен на този таблет не се получава.Нещо по настройките ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой от вас знае ли как мога да си пусна интернет с флашка на мобилен оператор.При мен на този таблет не се получава.Нещо по настройките ли е?

Здравей,Не всеки таблет може всичко и не всяка "флашка" (колко грешен, неправилен и тъп изказ) не сработва със всеки таблет или каквото и да е...Имаш ли OTG кабел, вероятно имаш, тази "флашка" (блях) каква марка и модел е, оператора кой е? Ами версията на Android?Може ли някаква информация, като факти (марки, модели, версии на системите, нещо съществено), както и ако ен работи, дали има някакви съобщения за грешка, а и как точно се опитваш да осъществиш връзката?Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,Не всеки таблет може всичко и не всяка "флашка" (колко грешен, неправилен и тъп изказ) не сработва със всеки таблет или каквото и да е...Имаш ли OTG кабел, вероятно имаш, тази "флашка" (блях) каква марка и модел е, оператора кой е? Ами версията на Android?Може ли някаква информация, като факти (марки, модели, версии на системите, нещо съществено), както и ако ен работи, дали има някакви съобщения за грешка, а и как точно се опитваш да осъществиш връзката?Поздрави!

Пичове направо таблета го стегнах супер много  и направо е убиец.Оправих му маркета и го рутнах и сега всички игри и приложение отиват на външната карта и е супер направо плейстейшън си направих (игрите направо направо ги мачка таблета)Батерията ми кара по много.Направих си дисппея по-чувствителен,че преди трябва от 2-3 клика да реагира.И камерата си я направих на 5 мегапиклела софтуерно.Направо няма по-хубав таблет.Едно голямо заключение таблета има един голям потенциал :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей xfun.Ще съм ти много благодарна ако ми обясниш как да си рутна и аз таблета.МОля за съдействие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.