Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

dzaabo

Проблем с джава скрипт

Препоръчан отговор

Привет.Търся някой да ме открехне как да оправя джава скрипта ???Проблема е следният : Аз не тегля с торенти а с приставка АНТ видео доуландер . Работеше си безотказно но от вчера когато натисна да тегля филм или клипче ме се появява прозорче на екрана , и пише еррор джава скрипт .Не мога да кликна на него за да видя от къде идва проблема ..Нищо . Върнах компа с задна дата ...Пак не се оправя .

С Мозила съм на Бг но не зная дали и експлорера няма влияние .Рових в настройки и къде ли не ама ...Явно няма полза щом се допитвам до вас :)

Не зная дали детето ми не е натиснало нещо а то е малко и не може да ми обясни къде и какво .

post-338632-0-18897000-1386962802_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само това ли ти дава като грешка? Няма ли някакъв error code?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само това ли ти дава като грешка? Няма ли някакъв error

Нищо друго :( То ако даде такъв код аз вече ще мога да намеря от къде идва всичко :)

Ако имаш идея за нещо кажи да пробвам че вече не знам къде ли не ръчках за да го оправя ама като не зная от къде идва ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо друго :( То ако даде такъв код аз вече ще мога да намеря от къде идва всичко :)

Ако имаш идея за нещо кажи да пробвам че вече не знам къде ли не ръчках за да го оправя ама като не зная от къде идва ....

Откога ти е започнал проблема. Има някой приложения на Java и JavaScript, който се забраняват от страна на браузърите. Опитвал ли си да деинсталираш браузъра с помощта на CC Cleaner или друга подобна преграма и да инсталираш всичко отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откога ти е започнал проблема. Има някой приложения на Java и JavaScript, който се забраняват от страна на браузърите. Опитвал ли си да деинсталираш браузъра с помощта на CC Cleaner или друга подобна преграма и да инсталираш всичко отново.

Имам унинсталер дето маха даже и остатъчните файлове .Мозилата я махнах и пак я качих ..Не става До колкото зная джава е съвсем различно от джава скрипта .Може и да бъркам .Рових и в двата браузъра и какво ли не правих ама не става ..Рових и из нета за скрипта но не попаднах точно на този проблем . :(

Имам унинсталер дето маха даже и остатъчните файлове .Мозилата я махнах и пак я качих ..Не става До колкото зная джава е съвсем различно от джава скрипта .Може и да бъркам .Рових и в двата браузъра и какво ли не правих ама не става ..Рових и из нета за скрипта но не попаднах точно на този проблем . :(

Не ми дава да тегля мултимедийни файлове ..Програми мога .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми дава да тегля мултимедийни файлове ..Програми мога .

Доколкото четох тази приставка прави проблеми с новата версия на Мозила. Трябва да свалиш и най новата версия на ANT плеъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото четох тази приставка прави проблеми с новата версия на Мозила. Трябва да свалиш и най новата версия на ANT плеъра.

Аз и него изтрих и качих последната ама ...Но поне ми даде идея ...Ще пробвам да изтегля друга подобна програма дали ще тръгне с нея :) Ще пиша след малко какво е станало

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи се :) Изтеглих стара версия на Мозилата и всичко тръгна .Не мога да си обясня защо повечето нови продукти са пълна скръб .Новия скайп и той ...И още куп други програми .Пак ти благодаря .Само това не се сетих да направя .Лека вечер .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи се :) Изтеглих стара версия на Мозилата и всичко тръгна .Не мога да си обясня защо повечето нови продукти са пълна скръб .Новия скайп и той ...И още куп други програми .Пак ти благодаря .Само това не се сетих да направя .Лека вечер .

Ами така прочетох в един форум. Явно ще трябва да се внимава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.