Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Нов съм във форума и моля да ми помогнете с един проблем.Направих преинсталация на едно PC от Win XP на Win 7.Да кажа,че PC-to e със 2гб рам и процесор 2.2.Проблемът е че съм работил с това PC и знам,че на XP вървеше перфектно(става въпрос за браузване в мрежата,you tube и т.н,не за игри.Откато е на Win 7(да отбележа,че всички драйвъри са в час и качени) процесора много се товари.Пример:когато отворя facebook,youtube и 9gag,клипа от youtube започва да насича(и звука и картината) и виждам,че процесора се товари(около 90-99%).Преди(с Win XP) съм отварял доста повече табове и не съм имал такива проблеми.Да добавя,че ПС-то е чисто от вируси.Благодаря предварително.Поздрави!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си каква е конфигурацията. Ако компютъра е с едноядрен процесор нормално да се товари по този начин. Ако не си знаеш хардуера си свали програмата AIDA или Speccy.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много обща информация - Каква е рамта,какъв е процесора?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

post-344732-0-97248400-1386969490_thumb.post-344732-0-00721500-1386968539_thumb. Това са характеристиките.Надявам се да помогнат.

Редактирано от venturraa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този едноядрен проц си е по-добре да си седи на XP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение1499729_564067603661293_1150775483_n.jpgПубликувано изображение1481245_564057560328964_1222869814_n.jpg Това са характеристиките.Надявам се да помогнат.

Може ли да инсталираш Speccy. От тук не се вижда добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.