Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
vsnpnde

Проблем със струйката на принтера..

Препоръчан отговор

Наложи ми се да принтирам един учебник и се появи следният проблем, а именно проблем със струйката на принтера. Като сложа листи за принтиране и в едната тънка линия, по целия лист, излиза бял. Преди това нямах никакви проблеми с принтера, а и е нов - на почти 3 месеца. Дори и лампичката на самия принтер за проблеми някакви не свети. Някакви идеи?

Благодаря предварително.. ;)

http://i.imgur.com/6ThAMZW.jpg - смятам, че това ще помогне за да придобиете представа относно проблема :Д

Редактирано от vsnpnde (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз виждам един свършващ тонер - какъв струйник :ph34r: поне напиши модел и марка на принтера .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

А сега да не си мислиш, че си отговорил на въпроса на "jonov" с тази снимка? Щом искаш помощ, ще даваш и ти.  Прочети му отново поста!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извадете тонер касетата, разклатете я хубаво и пак си я сложете. Плюс това, ако е чисто нов, с нова оригинална касета, то тя е пълна на половина или на една трета беше, забравил съм.  В общи линии, просто ви свършва тонера. Поклатете малко, пък по нататък ще си я напълните...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извадете тонер касетата, разклатете я хубаво и пак си я сложете. Плюс това, ако е чисто нов, с нова оригинална касета, то тя е пълна на половина или на една трета беше, забравил съм.  В общи линии, просто ви свършва тонера. Поклатете малко, пък по нататък ще си я напълните...

Това вече го направих. Изваждам, разклащам и принтирам 20 листа, след това пак, и сега дори и да разклащам бялата линия си я има. Туко-що пробвах отново и има принтирано на няколко места.

Аз виждам един свършващ тонер - какъв струйник :ph34r: поне напиши модел и марка на принтера .

HP Laserjet M1132 MFP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
HP Laserjet M1132 MFP

Търсиш нова касета или зареждаш твоята по избор - първоначалното зареждане е за демо :) не изкарва и сто листа .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсиш нова касета или зареждаш твоята по избор - първоначалното зареждане е за демо :) не изкарва и сто листа .

вероятно....

Благодаря на отзовалите се

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.