Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,За пръв път публикувам тема тук и се надявам някой от вас да може да ми помогне или поне да ме посъветва :)Преди 2 години с купих въпросният лаптоп. Моделът е с 4 GB добавена RAM памет (общо 6) и Intel i3-370M процесор.Наскоро ми изгоря дъното - причината е заливане с течност. Окъсена е цялата платка от входа на захранващият кабел до средата, като всички части + захранването работят. Въпросът ми е - да продавам ли частите, както са сега на старо (мислех да пусна всичко без хард диска за около 250лв) и да си купя нов лаптоп или да си търся някаква нова дънна платка, като имам и познати, които могат да ми помогнат в монтажа. Вие как мислите?С пожелания за успешна седмица и поздрави,Димитър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,За пръв път публикувам тема тук и се надявам някой от вас да може да ми помогне или поне да ме посъветва :)Преди 2 години с купих въпросният лаптоп. Моделът е с 4 GB добавена RAM памет (общо 6) и Intel i3-370M процесор.Наскоро ми изгоря дъното - причината е заливане с течност. Окъсена е цялата платка от входа на захранващият кабел до средата, като всички части + захранването работят.Въпросът ми е - да продавам ли частите, както са сега на старо (мислех да пусна всичко без хард диска за около 250лв) и да си купя нов лаптоп или да си търся някаква нова дънна платка, като имам и познати, които могат да ми помогнат в монтажа. Вие как мислите?С пожелания за успешна седмица и поздрави,Димитър

Радвам се, че пишете...Ама темата не е на правилното място :)И все пак всичко останало е добре написано, обяснено :)Това, кое колко струва е въпрос на договорка, пазарлък, търговски умения... Продавай кое за колкото искаш! На части ще вземеш повече!!! Съвета ми е да продадеш каквото имаш, за колкото можеш повече пари (логично) и да си вземеш нещо ново и съвременно!!!p.s. Помисли и за застраховка на новият лаптоп, с/у заливане с течност, изпускане, кражба и подобни :)p.s.2Темата се мести в правилният раздел, много ясно!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.