Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Слушалките ми се съсипаха и си търся нови, ако може да ми препоръчате до 100 лв. Ще ги използвам на лаптоп за музика, игри, филми и трябва да са с микрофон. Предпочитам rearband модели, но може и обикновени. Обичам да лежа когато слушам музика/гледам филм , ако може да се има в предвид да са удобни за лежене, но не е задължително.

Редактирано от ShadowFury1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушалките ми се съсипаха и си търся нови, ако може да ми препоръчате до 100 лв. Ще ги използвам на лаптоп за музика, игри, филми и трябва да са с микрофон. Предпочитам rearband модели, но може и обикновени. Обичам да лежа когато слушам музика/гледам филм , ако може да се има в предвид да са удобни за лежене, но не е задължително.

Защо не отидеш до един магазин. Имаш бюджета, там ще може да тестваш и слушалките на място. Ако обичаш да лежиш може да предпочетеш и да са безжични.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не отидеш до един магазин. Имаш бюджета, там ще може да тестваш и слушалките на място. Ако обичаш да лежиш може да предпочетеш и да са безжични.

Защото не знам кои слушалки като марки и модели са добри и издръжливи. До сега като си купя слушалки повече от 1-2 месеца не са траели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото не знам кои слушалки като марки и модели са добри и издръжливи. До сега като си купя слушалки повече от 1-2 месеца не са траели.

Зависи как ги използваш. Все пак имат гаранция. В мгазина ще ти кажат какво поддържа. Изчакай, колеги ще ти дадат примерни марки и линкове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

roccat-kulo

П.П. Не виждам как rear band ще са ти удобни в легнало положение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

roccat-kulo

П.П. Не виждам как rear band ще са ти удобни в легнало положение!

Ами не са толкова удобни, но пък не ми съсипват косата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Връзвай си я и няма да имаш проблеми. :super:

:D  в смисъл, че отгоре където са слушалките ми става на дупка косата когато ги нося по продължително, а аз много обичам да слушам музика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D  в смисъл, че отгоре където са слушалките ми става на дупка косата когато ги нося по продължително, а аз много обичам да слушам музика.

sennheiser-pc141

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението, но на всякуде в ревютата се оплакват от тези слушалки. Звука не им бил много добър, както и баса, също така кабела се късал много лесно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението, но на всякуде в ревютата се оплакват от тези слушалки. Звука не им бил много добър, както и баса, също така кабела се късал много лесно.

Не вярвай много на драсканиците в нета. Предложих ти по-горе добри слушалки, но имаш по-особени изисквания и за тези пари трудно ще намериш тук в БГ това, което търсиш! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.