Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да направя елементарно сайтче с 3 линка в главното меню - продукти, услуги и контакти. Искам също така да махна логин полето. Моля който е навит да ми помогне чрез skype/fb да пише тук в темата.

Благодарско

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По скайп няма да стане. Трябва да седнеш и да почетеш малко. Ако искаш да се занимаваш с WEB design ракарвай отсега тази joomla.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че какво и  на Joomla, много си е добра даже си е много добра и лесна за работа. Колегата по горе....  Определено със скайп и фейсбук няма да стане, чете не му е майакта и ходене по курсове и практика. Чупиш правиш, чупиш правиш .... и ътака докато се научиш. Успех! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Искам също така да махна логин полето.

...

Логин полето е обикновена форма, която изпращата чрез метод пост заявката. Като я махнеш, как ще администрираш сайта. През конзолата на сървъра?

...

За пореден път цепиш мрака без джобно фенерче.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че какво и  на Joomla, много си е добра даже си е много добра и лесна за работа. Колегата по горе....  Определено със скайп и фейсбук няма да стане, чете не му е майакта и ходене по курсове и практика. Чупиш правиш, чупиш правиш .... и ътака докато се научиш. Успех! 

Нищо не и е на Joomla, просто няма да станеш WEB designer чрез нея.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.