Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

добър вечер имам проблем с процесора. току що разглоби компютъра си за да го изчистя и след като го изчистих извадих процесора си от дънната платк а но след като го извадих забелязах че с тези неща чрез които охлаждането на процесора се прикрепя към дънната платка с а счупени докато пробвах да гo прикрепя се счупиха и другите сега мог само чрез еднто и сега не мога да прикрепя охлаждането към процесора моля помогнете процесора ми е на интел с едно ядро как да го прикрепя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добър вечер имам проблем с процесора. току що разглоби компютъра си за да го изчистя и след като го изчистих извадих процесора си от дънната платк а но след като го извадих забелязах че с тези неща чрез които охлаждането на процесора се прикрепя към дънната платка с а счупени докато пробвах да гo прикрепя се счупиха и другите сега мог само чрез еднто и сега не мога да прикрепя охлаждането към процесора моля помогнете процесора ми е на интел с едно ядро как да го прикрепя

Не само, че не може да пишете на български език, няма главни букви, няма препинателни знаци... Ама нищо не се разбира... Даже и е пълно и с технически грешки...Не давате и информация за това каква е системата, марка и модел, компоненти, нещо релевантно, ами даже не може да опишете и какво точно сте "направили"...И за капак, нарушавате правилата на форума!!!

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.

Поздрави!
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.