Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Daniel96

Как се преинсталира Windows ?

Препоръчан отговор

Въпросът ми е, къде/как мога да видя сигурни инструкции, или начин, който ще ми помогне да си преинсталирам Windows-а. Правил съм много неща на компютър, само това не съм пробвал до сега, казва ли са ми, че не е трудно. Но все пак трябва да си има някои дребни подробности, за които 100% не знам. Ако може някой да ми обясни или каже какво НЕ трябва да се прави, или на какво трябва да се обръща внимание, или пък да ми даде някоя тема, в която е обяснено как се прави това и той го е пробвал, ще бъда наистина благодарен :)

Сега започнах отново да ползвам сайта и съм много доволен :3

Благодаря и се извинявам, ако темата не си е на мястото!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

YouTube...Клипчета колкото искаш, за всички версии на Windows, с визуализация, инструкции...Имаш и уроци в интернет с картинки и подробни инструкции, както на Български език, така и на Английски...Информация, че то и нагледна, е на 3 клика разстояние!!!1. Клик в адресната лента на браузъра2. Клик след вписването на Google3. Клик е след вписването на нещо като "Преинсталация на Windows" или "Преинсталация на ОС" или "Как да сменя Windows" или "Инсталация на операционна система".... И съответно клик на първите няколко резултати от това запитване...Толкова като информация за незнайна компютърна система, която ще се преинсталира с незнайна версия на Windows операционна система, придобита по незнаен начин и записана по незнаен начин от незнайна компютърна система с незнайна програма и незнаен начин на употреба...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

YouTube...Клипчета колкото искаш, за всички версии на Windows, с визуализация, инструкции...Имаш и уроци в интернет с картинки и подробни инструкции, както на Български език, така и на Английски...Информация, че то и нагледна, е на 3 клика разстояние!!!1. Клик в адресната лента на браузъра2. Клик след вписването на Google3. Клик е след вписването на нещо като "Преинсталация на Windows" или "Преинсталация на ОС" или "Как да сменя Windows" или "Инсталация на операционна система".... И съответно клик на първите няколко резултати от това запитване...Толкова като информация за незнайна компютърна система, която ще се преинсталира с незнайна версия на Windows операционна система, придобита по незнаен начин и записана по незнаен начин от незнайна компютърна система с незнайна програма и незнаен начин на употреба...

аз ще го направя вместо него, че туко виж не разбрал ......

Windows 7

По същия начин за XP, Vista и каквото там си решиш!!!

П.с Първия линк е дадено много подробно инсталацията на 7-ка ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно, автора се интересува от програмиране, поддръжка на майнкрафт сървър, а не може да преинсталира един Windows. :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви.

А относно това, че не мога да преинсталирам ... защо да не мога ? Нали за това са тези сайтове? Да се предотврати проблем. Написах ясно, че това е от малкото неща, които не са ми се налагали да ги правя и не съм го правил. Все пак, - не е срамно да човек да не знае, а да пропуска възможността да учи :)

Редактирано от Daniel96 (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви.

А относно това, че не мога да преинсталирам ... защо да не мога ? Нали за това са тези сайтове? Да се предотврати проблем. Написах ясно, че това е от малкото неща, които не са ми се налагали да ги правя и не съм го правил. Все пак, - не е срамно да знае човек, а да пропуска възможността да учи :)

Поне направи ли го?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми така или иначе трябва да ми сменят захранването заради едни специални настройки за сървър и покрай това ще ми го преинсталират, но все още съм си мераклия да си го знам и най-вероятно ще гледам какво точно се прави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.