Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам следния проблем. Преди дни си взех LED IPS монитор, на който видях, че има фолио по екрана, но реших да не го махам веднага. Днес реших да го махна и като стигнах до ъгъла където вече почват пикселите, видях, че не е фолио, ами е някакво покритие/отражател за цветовете  :shock11:  (не знам точно) и отдолу се виждаше само бяло и го върнах, но съм го поскъсал малко и бих искал да го сменя . Някой знае ли откъде може да се намери да се замени цялото, или по поръчка да се направи. 27" е монитора. Бих го снимал, макар, че не мисля, че има значение, но не мога, тъй като ми конфискуваха телефона. Благодаря предварително! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toва си е защитно фолио,което по принцип се маха.То служи само за запазване на екрана,докато се продаде.През него се вижда малко мъгливо!Това,което е останало бяло,в ъгъла,е остатък от лепилото.Изчисти го,без много натискане,със спирт или някакъв препарат за почистване на стъкла .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toва си е защитно фолио,което по принцип се маха.То служи само за запазване на екрана,докато се продаде.През него се вижда малко мъгливо!Това,което е останало бяло,в ъгъла,е остатък от лепилото.Изчисти го,без много натискане,със спирт или някакъв препарат за почистване на стъкла .

Хмм, не, колега. То е тъмно такова, а за бялото, имах предвид, че пикселите си светят бяло, под фолиото, а тапета е черен. И сега видях, че надолу продължава и се скрива направо под "лайсната" . Ето го монитора. Май съм прецакал матрицата направо? " 27"   Full HD frameless widescreen IPS white LED-backlit display "

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.