Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Бихте ли ми разяснили след като има WiFi покритие в района,където живея и има налични абонати,как мога аз да имам достъп до мрежата, трябва вероятно да се регистрирам по някакъв начин и как става това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми разяснили след като има WiFi покритие в района,където живея и има налични абонати,как мога аз да имам достъп до мрежата, трябва вероятно да се регистрирам по някакъв начин и как става това?

Не, не става с регистрация, това с голяма вероятност са лични мрежи. Ако намерите някоя некодирана можете да ползвате нея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Смени си заглавието на темата, защото ще бъде изтрита.

2. Какво е то Wi-FI покритие и кой ISP го поддържа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не става с регистрация, това с голяма вероятност са лични мрежи. Ако намерите някоя некодирана можете да ползвате нея

Да, лични мрежи са.Аз мога ли да имам лична и какво трябва да направя?

1. Смени си заглавието на темата, защото ще бъде изтрита.

2. Какво е то Wi-FI покритие и кой ISP го поддържа.

извинете ме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, лични мрежи са.Аз мога ли да имам лична и какво трябва да направя?

извинете ме

Да, можете да си направите. Нужен ви е маршрутизатор, който има wifi. И малко четете за да го настроите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, можете да си направите. Нужен ви е маршрутизатор, който има wifi. И малко четете за да го настроите :)

Да,така е, но аз искам да имам WiFi само на телефона си...иначе на компа имам кабелен нет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,така е, но аз искам да имам WiFi само на телефона си...иначе на компа имам кабелен нет.

Заради характеристиките си (радиовълни) wifi ще се излъчва в радиус около 200 метра (зависи от много фактори) и няма как да се направи само за телефона ви. Можете да сложите криптиране на wifi канала и тогава само който знае паролата ще може да ползва интернет през този канал. Препоръчвам ви да ползвате WPA2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.