Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Търся сайтове с класации, където се добавят сайтове и се събърат гласове..

В момента ползвам www.omegatop.bg.tf моля вижте го и споделете някакъв подобен ако има..

Благодаря предварително !

Редактирано от Silvi Iskrenova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази класация даже вече не работи тези дни. Тъкмо си викам, че намерих нова :) Но така е с доста сайтове, когато започнете да си пускате сайтовете където и да е, се пригответе за много въвеждане и накрая разбиране че сайта е изоставен отдавна. Аз сега се ориентирам по гугълските реклами, ако има от тези които виждаме често тук и там, значи сайта е живичък.

Ето моята компилация, която направих докато търся сайтове за гласува и директорий. Все още го изграждам и ще има още ако открия. Трябва и някои да се махнат, но все им давам още малко време: http://planeta42.com/rateit/

Събирал съм български, руски и английски класации.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази класация даже вече не работи тези дни. Тъкмо си викам, че намерих нова :) Но така е с доста сайтове, когато започнете да си пускате сайтовете където и да е, се пригответе за много въвеждане и накрая разбиране че сайта е изоставен отдавна. Аз сега се ориентирам по гугълските реклами, ако има от тези които виждаме често тук и там, значи сайта е живичък.

Ето моята компилация, която направих докато търся сайтове за гласува и директорий. Все още го изграждам и ще има още ако открия. Трябва и някои да се махнат, но все им давам още малко време: http://planeta42.com/rateit/

Събирал съм български, руски и английски класации.

Благодаря за списъка, ще трябва да се тестват повече дали все още се поддържат :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло няма никакъв смисъл от тези сайтове с класации, бяха модерни преди 10 г, вече никой нищо не рейтва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какъв е въпросът в заглавието на темата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.