Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте всички искам да питам до колко мога да овърклокна AMD FX 4300 или поне в какви температури да го държа в момента при натоварване 100% държи температурите от снимката според AIDA64

http://prntscr.com/2eg9h0

благодаря на всички за отделеното време

Редактирано от helis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Температурите на ядрата са нереални. Свали друга програма или последната версия на aida64, ако не си с нея. 

Вдигай му множителя без да му подаваш ток и виж до къде ще стигне. Гледай да не минава 70-75 градуса. Лично аз гледам да стига макс 70 на интела.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте всички искам да питам до колко мога да овърклокна AMD FX 4300 или поне в какви температури да го държа в момента при натоварване 100% държи температурите от снимката според AIDA64

http://prntscr.com/2eg9h0

благодаря на всички за отделеното време

Като гледам температурите компа е на течен азот , на балкона или в хладилника? :) :) :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвах го с две програми температурите са си  реални като се има предвид че не съм пуснал cool and quet (може да има грешка) и вентилатора се върти с 4000 RMP макс ама ще пробвам мерси :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вдигнах го на 4.5GHz и системата заби предполагам и съм 95% сигурен че му се включва термалната защита значи наистина боксовото охлаждане не е много хубаво пробвах го и на 4 и там си беше добре между тях не съм и не знам какво ще стане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук има подробно описание с напрежения, честоти и температури.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колко мога да си клокна проца и какви температури да го държа е все едно да питаш колко ли банички можеш да набиеш,на колко да си стоплиш млякото и с каква покривка да си на масата.Прочети как се клоква,твоето дъно какво предлага,охладителят ти как се справя и кои програми да ползваш за тестове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колко мога да си клокна проца и какви температури да го държа е все едно да питаш колко ли банички можеш да набиеш,на колко да си стоплиш млякото и с каква покривка да си на масата.Прочети как се клоква,твоето дъно какво предлага,охладителят ти как се справя и кои програми да ползваш за тестове.

брато що не спреш да се ядеш и не отговаряш като хората ми е много чудно ама то е от възпитанието това както и да е като не знам питам не искам отговор от хора като теб дето само се ядът и не дават никакви смислена информация накрая като имаш програма дето може да и се има вяра кажи я ще си намеря като знаеш от къде да прочета кажи няма да те заболят пръстите да напишеш 2 думи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

брато що не спреш да се ядеш и не отговаряш като хората ми е много чудно ама то е от възпитанието това както и да е като не знам питам не искам отговор от хора като теб дето само се ядът и не дават никакви смислена информация накрая като имаш програма дето може да и се има вяра кажи я ще си намеря като знаеш от къде да прочета кажи няма да те заболят пръстите да напишеш 2 думи

Вие младите,искате всичко на тепсия,сдъвкано и смляно,без да се потрудите и чрез този труд да добиете нужните знания и опит.До колко мога да си клокна проца-един Бог знае,както и дали изобщо ще можеш,теми бол,другото е проби и опит.Другаде такива теми ги трият;то и тук може да стане така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие младите,искате всичко на тепсия,сдъвкано и смляно,без да се потрудите и чрез този труд да добиете нужните знания и опит.До колко мога да си клокна проца-един Бог знае,както и дали изобщо ще можеш,теми бол,другото е проби и опит.Другаде такива теми ги трият;то и тук може да стане така.

извинявай аз търсих пробвах разбрах ако имаш нещо да кажеш по темата го кажи ако не млъкни и не цапай темите излишно благодаря на хората които отговориха културно а не да плюят все пак този форум е направен да помага на хората като имат нужда и някакви знания естествено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.