Премини към съдържанието
Малкия стар войник

Търся всички епизода на сериала Под прикритие сезон1 и 2

Препоръчан отговор

Добро утро колеги. Търся всички епизоди на сериала "Под прикритие" , тъй като днеска видях една реклама за сезон 3, хареса ми и сега искам да си сваля всичките сезони, но в "маймунката" , проверих не са всички епизоди. Ще съм благодарен, ако някой ми каже от къде да ги сваля.?Весело прекарване на новогодишната нощ. Честита Нова Година :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро колеги. Търся всички епизоди на сериала "Под прикритие" , тъй като днеска видях една реклама за сезон 3, хареса ми и сега искам да си сваля всичките сезони, но в "маймунката" , проверих не са всички епизоди. Ще съм благодарен, ако някой ми каже от къде да ги сваля.?Весело прекарване на новогодишната нощ. Честита Нова Година :)

На ЛС съм ти изпратил линк.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мислите за старта на новия сезон на "Под прикритие"? Оправда ли си  дългото чакане? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересен ми изглежда на мен. Ще видим дали ще се оправдае новия сезон, но определено започна интригуващо. :)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мислите за старта на новия сезон на "Под прикритие"? Оправда ли си  дългото чакане? :)

Така зададен въпроса, да оправда го напълно.

Пълен боклук като всички български сериали от така нареченото "ново българско кино".

Не спряха да копират от американските филми и някакви си селяндури дето дори не могат да говорят правилно да ми се правят на мафиоти, тайни агенти и богаташи. Да размахват оръжия дето дори не знаят как се използват и да се правят на голямата работа. Пълна идиотщина е този сериал. Не могат да измислят нищо различно и копират от чуждестранните филми, които са направени в пъти по-добре. Напомня ми на жалкото българско копие на "Женени с деца". Едид сезон, пълен провал и край. Кой въопще ги гледа тези български простотии....

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе баш се гледа да ти кажа. Никак не е зле сериала, следя го почти от самото начало. Това че на теб ти се струва "боза" въобще не значи така за мен. Единствено не ми харесва това разделение което се получи в действията - едното се развива тук, а другото в Турция, но какво да се прави. Така са решили сценаристи, режисьори. Иначе според мен е един от най-успешните наши сериали. :)

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пълен боклук като всички български сериали от така нареченото "ново българско кино".

Не спряха да копират от американските филми и някакви си селяндури дето дори не могат да говорят правилно да ми се правят на мафиоти, тайни агенти и богаташи. Да размахват оръжия дето дори не знаят как се използват и да се правят на голямата работа. Пълна идиотщина е този сериал. Не могат да измислят нищо различно и копират от чуждестранните филми, които са направени в пъти по-добре. Напомня ми на жалкото българско копие на "Женени с деца". Едид сезон, пълен провал и край. Кой въопще ги гледа тези български простотии....

Ти защо не идеш и да им се предложиш за продуцент и да спретнете нещо "по така"? Много са ти високи критериите пък още модератор не са те приели в Калдата !

Как искаш да го направят сериала за да ти допадне на теб ?

Иначе новия сезон ми се вижда разбозен и изчерпан от към идеи. То каквото беше го направиха в първите три сезона. Почнаха да излизат вече от реалния свят в новия сезон. Ама за гледане става.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самият факт, че започва четвърти сезон, и той се чака с огромен интерес, говори сам по себе си. Не съм очаквал от БНТ да направят сериал от подобна класа, но е факт. Актьорски състав, динамика на действието, заснемане, всичко е наистина много професионално. Ще го гледам с интерес.

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, ако бяха поканили Чък Норис....съвсем друго щеше да е....

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, ако бяха поканили Чък Норис....съвсем друго щеше да е....

Е Бати Бойко и той не отстъпва а и на една ръка разстояние и нямаше да му е трудно да играе самия себе си в тоя мафиотски сериал.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бати Бойко, слаба ракия....кат види малко кръв и са предава.......Шеф на полицията требва турят Велински, под прикритие Щирлиц, а мутрите требва се играят от Долф Лундгрен, бат Рамбо, бат Гойко Митич....нема е лошо нещо Мила Йовович и  кака ти Джоли, да поразходят латекси.....

ПП  И оня грозния Мачете, как можах да го забравя :huh:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самият факт, че започва четвърти сезон, и той се чака с огромен интерес, говори сам по себе си. Не съм очаквал от БНТ да направят сериал от подобна класа, но е факт. Актьорски състав, динамика на действието, заснемане, всичко е наистина много професионално. Ще го гледам с интерес.

Много добър филм. Много добре направен. Много близък до действителността. Факта, че филма е гледан с интерес в страни с традиции в киното, говори много за качеството на продукта. У нас не се харесва защото много хора се припознават / асоциират с този или онзи герой. За мен лично  е хитов филм, който ще следя с интерес.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един от най-добрите български сериали до момента. В пъти е по-добър от турските бози, които се излъчват в праймтайма по другите телевизии.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло ми хареса ,ще ми се да има малко повече актьорка игра,отколкото екшън ,но има време:)А Куката как ги разстреля турците насред дискотека и си тръгна като пич..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти защо не идеш и да им се предложиш за продуцент и да спретнете нещо "по така"? Много са ти високи критериите пък още модератор не са те приели в Калдата !

Как искаш да го направят сериала за да ти допадне на теб ?

Повече ме бива за критик, но ако ме вземат не знам дали ще могат да ми осигурят подходящи условия за работа и подходящо заплащене.

Ако искат да правят качествено кино трябва да покриват по-високи критерии. Световното кино е на доста високо ниво и е срамота нашите да претеддират за "класа" със сериали от този род.

Все се чудя защо американците дето толкова ги плюете могат, а българите дето толкова ги подкрепяте не можем да правим качествени интересни филми и само копираме?

Просто актъорската игра е жалка, изкуствена и пресилена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми хареса особено..Започна все едно от нищо свързано с финала на 3ти.. Мартинчо влиза в клуба като пич, прави си каквото иска, Близнака при Иво, пак "приятелчета", а в предишния сезон не искаше да го погледне.. Още куп неща има, но просто това ми направи най-голямо впечатление.. Не ми хареса особено, но ще се надявам, да е по-добър по-нататък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повече ме бива за критик, но ако ме вземат не знам дали ще могат да ми осигурят подходящи условия за работа и подходящо заплащене.

Ако искат да правят качествено кино трябва да покриват по-високи критерии. Световното кино е на доста високо ниво и е срамота нашите да претеддират за "класа" със сериали от този род.

Все се чудя защо американците дето толкова ги плюете могат, а българите дето толкова ги подкрепяте не можем да правим качествени интересни филми и само копираме?

Просто актъорската игра е жалка, изкуствена и пресилена.

чукча писател чукча не читател ! Сега на критик се изявяваш. И аз на чужда работа винаги мога да намеря кусури ама я се хвани направи нещо и ни го представи да го видим. Тогава ще видиш какво се казва критика. Ти американско кино от кога не си гледал ? От 10 години с малки изключения бозите им едни и същи. Виж френското кино е друга работа.

Още нещо по въпроса. Хубаво или лошо то е наше и трябва да го подкрепим а не да го плюем. Винаги трябва като българин да изхождаш от позиция да защитаваш нашето независимо хубаво ли е или лошо. Като си такъв чуждо поклонник взема поне пример от тях. Ти да си чул американец да плюе по нещо тяхно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е що за стойностни филми имат американците - тук съм готов да споря!

Филма е харесван и колкото и да отричате, то това си е факт. Гледа се с интерес вече на няколко континента и има висок рейтинг.  Филма е много близко до действителността. Няма нищо полшло и измислено. Реплики, държание, безпардонност - всеки може да види себе си там някъде.  Казах, че няма да ви хареса защото показва тъпотията , пошлостта , елементаризма на нашенски мутри и бизнесмени, подкупност и продажност, ниски страсти задоволявани с елементарни хапки.  Някога имаше и един филм "Дунав мост", който вбесяваше поколението за което беше направен, та така и този филм. Кой ни е крив че сме такива и не ни изнася. Това е положението Гледайте и се наслаждавайте на "българщина" :swear1:  :angry:  :yanim:

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледайте и се наслаждавайте на "българщина" :swear1:  :angry:  :yanim:

Да, но защо да го показваме на цял свят вместо да го крием и да ни мислят за други?

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Късно започнах да го гледам,след края на 2 сезон. После наваксах.

Гледам го сега,следя го.

Като цяло човек е затрупан от криминални филми,но пък филма си е доста реален за нашата действителност.

Иначе по 90 % от каналите все някой нещо разследва,все криминално...

Писнало ми е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.