Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Nokia asha 210 поддържа ли скайп..?

ако  е да помогнете-дайте линк..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nokia asha 210 поддържа ли скайп..?

ако  е да помогнете-дайте линк..

Този телефон няма операционна система. Така че ако на сайта на скайп няма специална версия - забравете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този телефон няма операционна система. Така че ако на сайта на скайп няма специална версия - забравете

това,което има като версии на скайп не се получава..

все пак реших и тук да попитам,но явно няма..)

благодаря.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това,което има като версии на скайп не се получава..все пак реших и тук да попитам,но явно няма..)благодаря.)

"Не се получава" е широко понятие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Не се получава" е широко понятие.

на телефона изписва ,че файла не се поддържа..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм с NOKIA ASHA 210 и имам същия проблем със скайпа, и се чудия дали може ли да се сложи операционна система ..? :rolleyes: :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм с NOKIA ASHA 210 и имам същия проблем със скайпа, и се чудия дали може ли да се сложи операционна система ..? :rolleyes: :rolleyes:

нямам представа,но ако можеше биха споделили тук...

след като няма подобен коментар явно няма и начин..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забрави с тази Nokia Asha 210 да имаш ОС. Просто си го избий от главата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ашите са с s40 или s40 full touch. При тях може да се ползва скайп само за разговори и само с една ципия. Прави се акаунт в ippi, влиза се в опцията интернет телефон и се активира акаунта на ипито. Звъни се на скайп номера, като се добави в тел указател(като интернет телефон) skypename@skype.ippi.com Иска 3джи или уйфи. Обажда се на една машина която трябва да я има скайпа на човека на който звъните.Машината се кава skype2ippi. Машината ви се обажда по скайп и вдигате. Обратната връзка става като се обадите на машината и в чата напишете иппи акаунтана човека на който искате да се обадите.Понякога се бъгва и излиза извън линия, след 5 минути се връща и тогава няма проблеми. Телефона на човека звъни.Качеството на разговора е много добро, даже през 3 джи.Тествано на asha 311.Чат няма как да прекараме, защото скай са ни показали един голям среден пръст. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.