Премини към съдържанието
gtty

Как да свържа микрофон за авто CD плейър

Препоръчан отговор

Здравейте значи искам да попитам как мога да свържа микрофон към авто CD плейър? Ще съм ви много благодатен ако ми отговорите на въпроса благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи каква е марката на плеъра. Ако няма букса за микрофон няма как да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опааааа  дай сега бавно и от начало каква точно ти е идеята  и какво искаш да постигнеш. Микрофона какъв е  и до сега виждал ли си авто радио с какъвто и да е вързан микрофон? На кар аудиото обикновенно има изходи и  входове  за антена ,флашка,дистанционно но за микрофон аз не съм виждал. Българите сме в топ 3 по нестандартни идеи :)

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк с информацията за продукта. Няма възможност за микрофон като гледам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк с информацията за продукта. Няма възможност за микрофон като гледам

Имам и един друг http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/autoradio-blaupunkt-sc-202-c-/142983419-223-5019?ref=search

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A защо искаш да включваш микрофон. Каква е целта както те е питал колегата AlkatrazBG.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A защо искаш да включваш микрофон. Каква е целта както те е питал колегата AlkatrazBG.

Eми преди година видях в един приятел си е направил такова нещо и аз реших да го направя когато карам по пътя да се повеселим ако някои знае как става моля да коментира 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оооо, за микрофон не знам, но има AUX сигурно. Можеш да използваш друго устройство, към което можеш да боцнеш микрофон, за да може да се чува по радиото де...но само то..за нещо друго - ще иска преработка сериозна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със тия кирливи касетофончета дето си ги показал нищо такова не може да се направи. евентуално ако си сложиш някое у-во от линейка примерно на което има  самата станция  за  говоренето  ще може да виеш и като  аларма ако искаш. Обади се на приятеля си и го питай какво е ползвал и как . Полицията забрани  да си държиш телефона докато караш ти искаш микрофон да слагаш в колата. А камера няма ли да искаш да сложиш ,че да се и снимате докато се връщате от дискотеката почерпени ?

Публикувано изображение

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще пее в колата ,или ще обявява цирковите представления по градовете :)

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще пее в колата ,или ще обявява цирковите представления по градовете :)

За тази работа си има отделна апаратура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има aux вход, за да си върже микрофона му трябва само едно предусилвателче.

А какъв е микрофона ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновено микрофон се включва към авторадио, за да се ползва блутута, за разговори. Тъй като повечето имат вграден, външния микрофон се използва  за по-добра чуваемост. Съответно радиото трябва да има вход за микрофон, иначе както каза колегата: трбва да се свърже  през предусилвател със собствено захранване. Успех!

Редактирано от panchoto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте значи искам да попитам как мога да свържа микрофон към авто CD плейър? Ще съм ви много благодатен ако ми отговорите на въпроса благодаря предварително.

Здр попаднах случаино на твойта побликация и има решение на твоя въпрос .Аз озвучих   няколко пътнически микробуса на който се налага да ползват микрофон и това се случва по два начина ,директно в АУХ на някой СД (висок клас )или с усилвател за микрофон .Аз имам такъв усилвател . Ето за какво става дума :http://prodavalnik.com/usilvatel-za-mikrofon-vivanco-i36744473 Ако имаш някъкви въпроси може да ми пишеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.