Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички ! Не знам дали точно това е мястото,но надявам се да е на правилното.

Искам да Ви представя нашият сайт :  http://gamemaniatv.com/

Ние сме екип от момчета(15-21 г),които се занимават с гейминг.Целта ни е да подобрим гейминг културата на българите.GameManıaTV е посветен изцяло на геймърската аудитория. Сайтът има за цел да Ви информира за всичко случващо се и за всичко, което ще се случи около тази категория. Да предоставя интересни анализи, материали, статии и ревюта на отделните продукти. Нашата амбиция е да се превърнем в най-популяният и най-посещаван по рода си сайт в България.

В момента търсим хора,които ''доброволно'' ще пишат статии или пък ще ни помогнат с GameManiaTV.Финансово сме иключително зле,но с това ще се занимаем ние.

Надявам се,че ще има хора,които ще дадат своите съвети и предложения.

Стараем се да пишем най-интересните статии,така че,нашите читатели и зрители да останат доволни.

С уважение,

gamemaniatv.com

Редактирано от Cenk Seyfi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Похвално е, че сте се захванали с такава идея, но в сайта има доста неща, които да се преработят. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Похвално е, че сте се захванали с такава идея, но в сайта има доста неща, които да се преработят. 

Здравей,

благодарим ти за казаното.Какво имаш предвит ''доста неща''.Ще ги разгледаме и ще ги променим с удоволствие,ако ни кажеш.

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е само първо мое впечатление

Има доста празни места. Добре е започнато, но след CHAMPION AND SKIN SALE: 31.12 – 03.01 няма подредба. Дясната страна е празна и всичко е в ляво. Поне на мен това не ми харесва. Това е на всяка страница.

При опцията да се добави коментар излиза HTML код. Вероятно има някой незатворен таг. 

Когато сайта излиза на монитор с по-голяма разделителна способност единия банер му се закриват буквите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е само първо мое впечатление

Има доста празни места. Добре е започнато, но след CHAMPION AND SKIN SALE: 31.12 – 03.01 няма подредба. Дясната страна е празна и всичко е в ляво. Поне на мен това не ми харесва. Това е на всяка страница.

При опцията да се добави коментар излиза HTML код. Вероятно има някой незатворен таг. 

Когато сайта излиза на монитор с по-голяма разделителна способност единия банер му се закриват буквите.

Разбираме Ви,напълно ! Ще се опитаме да остраним проблемите,които сте забелязали.Бихте ли желали да се включите към екипа на GameManiaTV ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбираме Ви,напълно ! Ще се опитаме да остраним проблемите,които сте забелязали.Бихте ли желали да се включите към екипа на GameManiaTV ?

От няколко години вече не играя на игри. Преди бях доста запален. Едва ли ще мога да давам коментар за игра, но ако мога да съм полезен няма проблеми.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко години вече не играя на игри. Преди бях доста запален. Едва ли ще мога да давам коментар за игра, но ако мога да съм полезен няма проблеми.

Не е задължително да играете игри :) Може да пишете статии,като ''Лично мнение'' или ''Технологи'',с удоволствие ще ви примем към екипа,ако имате и малко познания за уеб-дизайна,за да улесним работата си :)

С уважение,

gamemaniatv.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е задължително да играете игри :) Може да пишете статии,като ''Лично мнение'' или ''Технологи'',с удоволствие ще ви примем към екипа,ако имате и малко познания за уеб-дизайна,за да улесним работата си :)

С уважение,

gamemaniatv.com

В момента това уча, макар и в домашни условия. С каква CMS е правен сайта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.