Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам някакво универсално дистанционно Sony RM-V301 и как да го програмирам, че да работи на ТВ THOMSON (няма дистанционно на тоя ТВ)

Надявам се да сте ме разбрали :)  Знам, че трябва някакви кодове, ама дори не знам кой бутон е SET? Никъде не пише...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е такъв боклук :) иначе натискаш ТВ след това тоя бутон хлътналия над ТВ и после помпаш яко пауъра докато ТВ изгасне - бързо натискаш ентер и късмет - ако не продължаваш :D

ПП. не зная зали не се натискаха ТВ и СЕТ заедно :(

Публикувано изображение

ПП2 - тук можеш да избереш устройството и ти дава кода - но пък томсъна не присъства , не се знае какво се крие зад марката :D

и все пак виж дали дистанционното е сони или sqny

Публикувано изображение

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
jonov, колко си прав, ако знаеш... Мъжът ми го метна и ми вика айде успех.. Това задължително ли трябва да светка? Че имам чувството, че не бачка изобщо :)  Ама ще пробвам пак де...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше ли индикация ? не помня и не ми се разкарва от вън да го търся :) но ако има индикация , то тя мисля че при натиснат бутон сет - свети постоянно .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, всичко разбрах от клипа, остава кода да разбера...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кода по другия начин го търси , чрез помпане на пауър бутона и като изгасне тв- натискаш ентер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Останах без пръсти :)  Успях да "изключа" тв-то, то по-скоро все едно изключих приемника на Булсатком (той нали не пречи) :)  хе хе... Ама продължавам да се мъча де

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето Ви мануал и кодовете за това дистанционно. На английски е, надавам се че го знаете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.