Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер.Взех една уредба LG FFH-286 уредбата е перфектна но е взех _като подарък_.И човека незнае къдей са колоните тя е стара но запазена и ПЕРФЕКТНА!

Та ето въпроса ми колко ватови и овови тонколони да е взема нейната мощност 2х10w 4ома. Такива ли да и вземам или мако по мощни като усиля докрая да неизгорят. Говорих с един мой приятел  и му казах че изкам да взема 2х20w 4ома. а той каза 2х10w повече омове! 

И реших да попитам и вас кое е подобре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериозно ли?Трябваше да пуснеш 12 теми... Толкова ли е сериозен въпроса?Добре, че метлата ми беше подръка, та зачистих, че....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериозно ли?Трябваше да пуснеш 12 теми... Толкова ли е сериозен въпроса?Добре, че метлата ми беше подръка, та зачистих, че....

Добре,че си бърз  :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говорих с един мой приятел  и му казах че изкам да взема 2х20w 4ома. а той каза 2х10w повече омове

И като вместо 4 ома му тупнеш 8 ома товар, какво от това ? Да, мощността, натоварването и % изкривявания намаля, но това в никакъв случей не означава, че ако и сложиш по-мощни 4 омови колони ще изгори. Даже по-добре да са 4 омово, щом ампа е слабичък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е не ти ли се е случвало нета да падне в дупка и да не дава следваща страница а ти натискаш бутона и като се оправи след секунда се оказва че си натиснал бутона десетина пъти и страницата се зарежда десетина пъти

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е не ти ли се е случвало нета да падне в дупка и да не дава следваща страница а ти натискаш бутона и като се оправи след секунда се оказва че си натиснал бутона десетина пъти и страницата се зарежда десетина пъти

Оооо... На времето и аз имах проблеми. Още не бях модератор дори. Пусках си доклад, аз лично, за всяко дублирано мнение или тема. Проблема беше в прецаканият ми бутон на мишката...Знам, че човека не е виновен, той не е и наказан за това, просто темите са почистени.Коментара ми е най-вече заради две основни неща:1. Да се намекне, че не трябва да се цъка непрекъснато, а да имаш търпение. Все пак кога ли пък натискането на копчето на асансьора го е накарало да пристигне по-бързо на нашият етаж? (например). Все пак когато някой пусне 12 еднакви теми (поради каквато и да е причина) не мислиш ли, че тези теми трябва да се изчистят и да се (най-малкото) намекне на автора, че това не трябва да се повтаря?2. Малко черен хумор, вътрешен, в екипа на форума. И да ти кажа, това даже не е и "черен", не е и "сив", това е бледо сив хумор. На последното място, където работих... Там трябваше да чуеш черен хумор. Само дето беше свързан с истински човешки трагедии.Поздрави!
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не е баш така,щото туй  малко ми прилича на оня виц дето един падал 12 пъти на ножа :D

:offtopic_s:

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всякакви 4 омови колони с мощност по-голяма от 10 вата ще свършат работа. Най-добре потърси 20вата/4ома.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай всякакви колони без да се притесняваш. Тая дрънкалка няма никакво качество, нито мощност. Но все пак не вземай някакви скъпи и хубави колони, просто не си заслужава за подобна "уредба". За омовете/съпротивлението на колоните също не се притеснявай, можеш и под 4 да сложиш, но ако усилваш много може да прегрее STK-то.

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
    • от Gerda Jovancic
      Здравейте,
      Как се процедира, ако единия родител отказва да изготви декларация за самостоятелно пътуване на малолетното си дете.
    • от Иванов27
      Здравейте, извинявам се за глупавия въпрос предварително! Искам да си закупя аудио систама, но неразбирам абсолютно нищо от тази сфера и затова не мисля да се впускам в излишни размисли и страсти. Просто искам мнения, на хора по компетентни от мен в тази област и да отивам, и да купувам.
      Харесват ми като дизайн онези по-висосите колони, които са по 4 броя, мисля че се нарича домашно кино. Искам да попитам, могат ли тези колони да се използват за слушане на висоса музика или се използват главно за филми, както е упоменато в имато им.
      Харесва ми дизайна, но не държа да са точно такива, като цяло няма значение много от вида просто искам да се чуват добре и доста силно.
      Като пари не мисля да давам много и мисля да отделя около 300-400лв. 
      Знам, че има много такива теми, но както казах, просто не ми се занимава с изледователска дейност и каквото ми предложите просто ще го купя.
      Ппс: Знам, че за тази цена не може да се очаква много, но все пак би трябвало да има някоя прилична система
      Забравих да спимена, ще ми трябва за апартамент, по-точно за стая около 20 и нещо квадрата..
    • от [4Vendeta] Николай Николов
      Здравейте колеги. Преди 2 месеца закупихме климатик LG pm09sp (Smart Inverter Advance Wi-Fi).
      Интересното, което забелязахме е, че при отопление, при достигане на желаната температура, външното тяло спира да работи (както си му е реда), но отвътре въздуха се циркулира постоянно, което съответно издава някакъв шум на работа (напълно нормален).
      До колкото четох из разни статии и форуми, това било нормално, за да може датчика да взима температурата и на база на това да взима решение дали да започне отоплението отново ако е нужно. Въпросът ми е, че това за мен е леко дразнещо, особено вечерта когато се намаляват градусите за сън, самият климатик да върти въздуха. Не ме дразни това, че се върти въздуха, а че издава един лек шум (който е напълно НОРМАЛЕН) при въртенето на въздуха. От настройките на дистанционното сме разгледали всички функции, но няма "опция" за това въртене на въздуха. Забелязахме, че има отделен режим, който само върти въздуха, но при отопление, явно това въртене идва като "бонус".
      Отделно дистанционното е наистина много странно. До сега не бях виждал такова без осветяване на самият дисплей. Вечерно време е изключително трудно да се работи с дистанционното и се налага да се използва някакъв източник на светлина, за да осветя дистанционното и да видя какво реално съм натиснал. За това има ли отново някаква опцийка да пусна подсветката на дисплея (и евентуално на копчетата). Мисля, че за 2017г климатик, това трябваше да са се усетили да го направят, а не да се чудя какво става и да гледам старите климатици на по над 5 години да ги имат тези "екстри", а аз тихичко вечерно време да си светкам с телефончето, за да видя какво изписва на дисплея след като съм натиснал бутона да видя каква е температурата в стаята. 

Благодаря за вниманието.
    • от Сервиз За Компютри
      Сервиз За Компютри Пловдив, лаптопи, таблети и други IT услуги
      Ремонт и покупко-шродажба на компютри, лаптопи, таблети, смартфони, офис техника - Пловдив
      Компютърни услуги, копирни услуги, уеб дизайн web design, изработкан а сайтове, рекламни материали, маркетинг и реклама в интернет. Видеонаблюдение, системи за досъп с чип, карта за входове и други.
      Тел.: 0897 758 715
      Офис: ул. Златю Бояджиев 27 - срещу Панаира
      Имейл: office@callpchelp.eu
      http://pcservizplovdiv.ml

http://kompiutriplovdiv.ml/
      http://plovdivpc.ml
      http://web.prodavalnik.top/kopiutarenservizplovdiv/
      КЛЮЧОВИ ДУМИ: компютърен сервиз пловдив, сервиз за компютри пловдив, сервиз за компютри, компютърни услуги пловдив, компютърни услуги, компютри, лаптопи, таблети, продажба, офис техника, принтери, уеб дизайн, хостинг, домейни, оналйн магазини, камери, системи за сигурност, видеонаблюдение, сервиз за компютри пловдив, сервиз за компютри пловдив
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.