Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер.Взех една уредба LG FFH-286 уредбата е перфектна но е взех _като подарък_.И човека незнае къдей са колоните тя е стара но запазена и ПЕРФЕКТНА!

Та ето въпроса ми колко ватови и овови тонколони да е взема нейната мощност 2х10w 4ома. Такива ли да и вземам или мако по мощни като усиля докрая да неизгорят. Говорих с един мой приятел  и му казах че изкам да взема 2х20w 4ома. а той каза 2х10w повече омове! 

И реших да попитам и вас кое е подобре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериозно ли?Трябваше да пуснеш 12 теми... Толкова ли е сериозен въпроса?Добре, че метлата ми беше подръка, та зачистих, че....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериозно ли?Трябваше да пуснеш 12 теми... Толкова ли е сериозен въпроса?Добре, че метлата ми беше подръка, та зачистих, че....

Добре,че си бърз  :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говорих с един мой приятел  и му казах че изкам да взема 2х20w 4ома. а той каза 2х10w повече омове

И като вместо 4 ома му тупнеш 8 ома товар, какво от това ? Да, мощността, натоварването и % изкривявания намаля, но това в никакъв случей не означава, че ако и сложиш по-мощни 4 омови колони ще изгори. Даже по-добре да са 4 омово, щом ампа е слабичък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е не ти ли се е случвало нета да падне в дупка и да не дава следваща страница а ти натискаш бутона и като се оправи след секунда се оказва че си натиснал бутона десетина пъти и страницата се зарежда десетина пъти

Оооо... На времето и аз имах проблеми. Още не бях модератор дори. Пусках си доклад, аз лично, за всяко дублирано мнение или тема. Проблема беше в прецаканият ми бутон на мишката...Знам, че човека не е виновен, той не е и наказан за това, просто темите са почистени.Коментара ми е най-вече заради две основни неща:1. Да се намекне, че не трябва да се цъка непрекъснато, а да имаш търпение. Все пак кога ли пък натискането на копчето на асансьора го е накарало да пристигне по-бързо на нашият етаж? (например). Все пак когато някой пусне 12 еднакви теми (поради каквато и да е причина) не мислиш ли, че тези теми трябва да се изчистят и да се (най-малкото) намекне на автора, че това не трябва да се повтаря?2. Малко черен хумор, вътрешен, в екипа на форума. И да ти кажа, това даже не е и "черен", не е и "сив", това е бледо сив хумор. На последното място, където работих... Там трябваше да чуеш черен хумор. Само дето беше свързан с истински човешки трагедии.Поздрави!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е не ти ли се е случвало нета да падне в дупка и да не дава следваща страница а ти натискаш бутона и като се оправи след секунда се оказва че си натиснал бутона десетина пъти и страницата се зарежда десетина пъти

Абе не е баш така,щото туй  малко ми прилича на оня виц дето един падал 12 пъти на ножа :D

:offtopic_s:

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се не съм изкал така. Помагайте ви се моля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всякакви 4 омови колони с мощност по-голяма от 10 вата ще свършат работа. Най-добре потърси 20вата/4ома.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай всякакви колони без да се притесняваш. Тая дрънкалка няма никакво качество, нито мощност. Но все пак не вземай някакви скъпи и хубави колони, просто не си заслужава за подобна "уредба". За омовете/съпротивлението на колоните също не се притеснявай, можеш и под 4 да сложиш, но ако усилваш много може да прегрее STK-то.

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Kuncavia
      Здравейте,
      От седмица имам досаден проблем с един от двата компонента. 
      Когато компютъра влезе в sleep режим и се наложи да бъде "събуден", екрана започва да премигва. Първо по бавно, след което засилва. При рестарт не се подобряват нещата, а при по-продължително изключване, проблема или изчезва до следващия sleep или просто премигва по-бавно, засилвайки се постепенно. Това ми се случва и под Ubuntu 18 и под Windows 10. Надявах се да е картата, като с 300 зора активирах вградената. Тръгна, но проблема се появява отново. По метода на изключването реших, че е монитора, но пък на вградената карта се случва адски по-рядко и ако се случи, то след 10 премигвания спира... Ни в клин, ни в ръкав... Чакам да ми донесат днес/утре един монитор, да видим дали пък няма да се окаже проблем в монитора... Засега съм махнал опцията за sleep и всичко е точно, ама до кога... 
      Въпроса ми е към хора сблъсквали се с подобен проблем да ме насочат какво да очаквам...
      Прилагам от видео от премигването в напреднала фаза 

Модела на монитора е LG IPS 277l. Имаше някаква тъпотия за пестене на енергия, която всеки път като светнеше слънце намаляваше силата на екрана и съответно увеличаваше, но е изключена отдавна, за да дава тя проблеми. Тайно се надявам, някоя настройка по монитора да е прецакана, ама на проба грешка толко... 
    • от роско царев
      Здравейте колеги , имам проблем със телефон LG ZERO H650E телефона показва само :
      -----------------------------------------------------
      DBI Apps Watchdog Reset!
      -----------------------------------------------------
        DemiGod Crash Handler : DBI Apps Watchdog Reset!
       Please do following action .
      1) Dload Mode. Please connect Usb
      2) Get the ram dump image using QPST Configuration .
       If you want to Reboot , Press Volume Up or Down , and Hold a second
      ------------------------------------------------------
      Board info 
      rev. :1,1 serial : 15c5d73951abe015
      secure boot : disabled
      --------------------------------------------------------
      ----------------------------------------------------------
      Jump to Dload Mode .

Ако някой знае как да го оправя ще съм му благодарен !
      не става със Start buton + Volume Down
      а със Volume UP отива във Download mode
    • от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
    • от Gerda Jovancic
      Здравейте,
      Как се процедира, ако единия родител отказва да изготви декларация за самостоятелно пътуване на малолетното си дете.
    • от Иванов27
      Здравейте, извинявам се за глупавия въпрос предварително! Искам да си закупя аудио систама, но неразбирам абсолютно нищо от тази сфера и затова не мисля да се впускам в излишни размисли и страсти. Просто искам мнения, на хора по компетентни от мен в тази област и да отивам, и да купувам.
      Харесват ми като дизайн онези по-висосите колони, които са по 4 броя, мисля че се нарича домашно кино. Искам да попитам, могат ли тези колони да се използват за слушане на висоса музика или се използват главно за филми, както е упоменато в имато им.
      Харесва ми дизайна, но не държа да са точно такива, като цяло няма значение много от вида просто искам да се чуват добре и доста силно.
      Като пари не мисля да давам много и мисля да отделя около 300-400лв. 
      Знам, че има много такива теми, но както казах, просто не ми се занимава с изледователска дейност и каквото ми предложите просто ще го купя.
      Ппс: Знам, че за тази цена не може да се очаква много, но все пак би трябвало да има някоя прилична система
      Забравих да спимена, ще ми трябва за апартамент, по-точно за стая около 20 и нещо квадрата..
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.