Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравей те имам странен проблем с комютърът ще се опитам да бъда ясен и точен за да ма разберете правилно .Та проблема е следния : нямам контрол  на лентите на старт менюто , не мога да скривам, намалям, затварям прозорците на на интернет браузърът,  мишката ми функционира навсякаде другаде  и във всички полета .Моля някой да ми даде съвет какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравей те имам странен проблем с комютърът ще се опитам да бъда ясен и точен за да ма разберете правилно .Та проблема е следния : нямам контрол  на лентите на старт менюто , не мога да скривам, намалям, затварям прозорците на на интернет браузърът,  мишката ми функционира навсякаде другаде  и във всички полета .Моля някой да ми даде съвет какво да правя.

Смятам че сте с XP-нали? Ако е така натиснете Ctrl+Alt+Del отгоре от менюто избираш нова задача или нещо от сорта и пишеш explorer.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да със XP съм но съветът който ми  даде не помага не мога да натискам  старт лентата и полетата на прозорците иначе  работя със всичко останало

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.