Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Изтеглих отдавна медиен сървър-даже 2 : Twonky,wild media server; и с 2та не ми зареждат никакви субтитри,пробвала съм с еднакви имена,notepad с пргорама за вграждане на субтитри-videopad,не става.. наскоро пък изтеглих програма за разархивиране на субтитри,след което приеменувам субтитрите като филма и ги вкарвам на флашка.На флашката тръгнаха,но не и със сървъра,a забелязах,че във wild media ги има като отделен файл.Някаква идея ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да ти излезнат субтитрите през сървъра трябва допълнително да донастроиш-ето как: 

http://www.youtube.com/watch?v=DR82SU7keNI

Изпробвано!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих отдавна медиен сървър-даже 2 : Twonky,wild media server; и с 2та не ми зареждат никакви субтитри,пробвала съм с еднакви имена,notepad с пргорама за вграждане на субтитри-videopad,не става.. наскоро пък изтеглих програма за разархивиране на субтитри,след което приеменувам субтитрите като филма и ги вкарвам на флашка.На флашката тръгнаха,но не и със сървъра,a забелязах,че във wild media ги има като отделен файл.Някаква идея ..

Моделът си чете безпроблемно български субтитри и възпроизвежда всички популярни видео формати през собствения си плеър, за какво са ви нужни тия усложнения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... за какво са ви нужни тия усложнения?...

За каквото и са усложненията да ги записва на флашка,па така да гледа филми ;) Така поне няма да прави 2 пъти хамалогиите (да тегли и записва пък после и на флашка) :) 

Авторката-направи си настройките както е показано на клипа и субките трябва да ти тръгнат през сървъра :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих тези настройки, а ми пише, че пробният режим е изтекъл,a е изтеглен от два дена..пак ли трябва да тегля?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих тези настройки, а ми пише, че пробният режим е изтекъл,a е изтеглен от два дена..пак ли трябва да тегля?

!?!? То няма пробен режим (мисля някаква BG версия имаше такъв и после е платен!) Деинсталирай го и инсталирай пак отново Руската  версия http://www.homemediaserver.ru/index.htm и направи пак настройките от клипа. Аз от 7-8 месеца съм инсталнал тази версия и нямам проблеми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може да иска да се настрой на cirilic

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свикнал съм да правя конвертиране на файловете със субтитри в UTF-8 и кодова таблица windows-1251 и няма проблеми на телевизора.

Използвам обаче Universal Media Server.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.