Премини към съдържанието
Karinsan

Защо нямам Other Devices от Device Manager? на какво може да се дължи това?

Препоръчан отговор

post-346178-0-96862200-1390519307_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но пък имате една жълта удивителна,на sound,video ,game contollers.

Ще трябва да му сложите драйвери.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не трябва да имаш Other Devices в Device Manager. Това означава, че не са инсталирани драйверите за даден хардуер. В твоя случай обаче имаш ! знак, което означава, че има проблем с дадения драйвери. Каква ти е марката на дъното, за да ти дадем линк от сайта на производителя да си ги инсталираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагаш диска със драйверите си за компютъра даваш второ копче на драйвера и даваш update driver и то ще си го намери Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би някой приятел да се е хвалил, че компютъра му е по-добър от твоя, понеже има и Other devices ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не трябва да имаш Other Devices в Device Manager. Това означава, че не са инсталирани драйверите за даден хардуер. В твоя случай обаче имаш ! знак, което означава, че има проблем с дадения драйвери. Каква ти е марката на дъното, за да ти дадем линк от сайта на производителя да си ги инсталираш.

Компютъра по принцип ми е слаб.. Ето снимка http://prikachi.com/images/868/6987868x.jpg

Слагаш диска със драйверите си за компютъра даваш второ копче на драйвера и даваш update driver и то ще си го намери Поздрави !

Наистина съм много зле с дадената материя. Един познат правеше компютъра.. ако може да ми обясните по подробно кои диск и какво се натиска.. страх ме е да не стане по лошо и аптем да се развали нещо ако повлияе на друго :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така не се показва Nvidia Значи ли че нямам карта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така не се показва Nvidia Значи ли че нямам карта?

Щом имаш картина. значи имаш някаква карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Имаш SIS Mirage Graphics. :(

Карта вградена ли се води или? Какво изобщо представлява?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютъра по принцип ми е слаб.. Ето снимка http://prikachi.com/images/868/6987868x.jpg

Наистина съм много зле с дадената материя. Един познат правеше компютъра.. ако може да ми обясните по подробно кои диск и какво се натиска.. страх ме е да не стане по лошо и аптем да се развали нещо ако повлияе на друго :no-no:

Не видях марката на дъното. Напиши какво излиза на Motherboard. Не е нужно да си специалист, за да си инсталираш драйверите. Просто трябва малко да се чете и да имаш мисъл и усет.Софтуера е направен клиентски ориентиран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не видях марката на дъното. Напиши какво излиза на Motherboard. Не е нужно да си специалист, за да си инсталираш драйверите. Просто трябва малко да се чете и да имаш мисъл и усет.Софтуера е направен клиентски ориентиран.

Е там си пише - ECS GS7610 Ultra

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк с драйверите на производителя. Ако от там нещо не може да се инсталира може да си свалиш тази програма. Тя ще ти инсталира необходимите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк с драйверите на производителя. Ако от там нещо не може да се инсталира може да си свалиш тази програма. Тя ще ти инсталира необходимите.

Сега ще се опитам да го инсталирам. а иначе ако не успея фатално ли е без този драйвер? само за звука ли отговаря?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ще се опитам да го инсталирам. а иначе ако не успея фатално ли е без този драйвер? само за звука ли отговаря?

Да за звука отговаря. Фатално не бих казал, но нали все пак компютъра трябва да работи коректно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да за звука отговаря. Фатално не бих казал, но нали все пак компютъра трябва да работи коректно.

Програмата не тръгва, исписва инсталираите първата версия на програмата и не открива никакви драйвери! сега какво да правя? в сайта не откривам драйвер за сваляне  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата не тръгва, исписва инсталираите първата версия на програмата и не открива никакви драйвери! сега какво да правя? в сайта не откривам драйвер за сваляне  

С каква ОС си. Има драйвери за звука от сайта на производителя.От сайта изтегли долни линк където ти иска да го правиш на DVD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С каква ОС си. Има драйвери за звука от сайта на производителя.От сайта изтегли долни линк където ти иска да го правиш на DVD.

Кое да го правя на DVD? :shock11: е аптем ма съсипахте тука! не може ли просто да ги смъкна драйверите от сайта и да ги инсталирам директно? какво DVD баси 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое да го правя на DVD? :shock11: е аптем ма съсипахте тука! не може ли просто да ги смъкна драйверите от сайта и да ги инсталирам директно? какво DVD баси 

Ами свали ги де. Нали съм ти дал линк със драйверите от производителя. Тази програма, я давам ако случайно има някакъв проблем и не може да свалиш драйверите от сайта. Никой не те е съсипвал. Искаш помощ ето ти я. Ако не може да се справиш си викаш човек който да го направи, но мисля че можеш и ще го направиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами свали ги де. Нали съм ти дал линк със драйверите от производителя. Тази програма, я давам ако случайно има някакъв проблем и не може да свалиш драйверите от сайта. Никой не те е съсипвал. Искаш помощ ето ти я. Ако не може да се справиш си викаш човек който да го направи, но мисля че можеш и ще го направиш.

Не виждам да пише Download

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам да пише Download

Я провери по-добре дали няма бутон Download в линка от сайта на производителя.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.