Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Вече 3 дни се мъча да кача едни клипове на от SD Картата ми на телефона на pc-то, клиповете са 6, качих 5, но шестият, който е най-голям и ми трябва най-много ми показва error по средата на прехвърлянето. Когато пробвам със sd картата в телефон а в него кабел свързан към pc ми показва това "Не може да се копира [filename] The parrameter is incorrect". Когато пробвам директно да вкарам SD картата към pc-то мисля, че ми показва същия error, но по друг начин ето: "Не може да се копира [filename] The Request could not be performed because of an I/O device error". Писах и двата error-a в Google, четох навсякаде опитах всякакви начини, но без успех. Пиша тук, защото мисля че ще ми е много по лесно да оправя проблема като някой ми обясни на български език а не да чета и да си превеждам с Google Translate :D. Е ако някой мисли, че може да ми помогне да пише. Благодаря предварително :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като я вържете към компа - ви се появява като ново устройство - десен бутон - properties - таба tools - error cheking - check now - чеквате и двете чавки и се надявате 6-тия клип да тръгне.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак да попитам колко е голям този шести клип ? Да не би картата да е форматирана във FAT32 система а клипчето по-големичко ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както каза колегата по-горе,ако картата е ФАТ32 формат и клипа е над 4ГБ може да има проблем.Също да се провери файловата система на харддиска(да не е ФАТ 32)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами клипа е около 2 GB, пробвах с error cheking-a, още вчера, но нищо."Също да се провери файловата система на харддиска(да не е ФАТ 32)" това как да го проверя? Между другото клипът мога да го гледам, но само от устройството, защото именно това, че не мога да го прехвърля. Някакви идеи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай да смениш името на файла - примерно на 1 или 01. Някои карти/устройства не харесват имената на файловете... Странно е, но ми се е случвало...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Също да се провери файловата система на харддиска(да не е ФАТ 32)" това как да го проверя?

Десен бутон на диск - Properties - виж какво пише срещу File system.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Свойства на дисковете : Local disk C: файлова система: NTFSLocal disk D: файлова система: NTFSSecure Digital Storage Device G: файлова система: FAT32

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Файловата система е NTFS, но и размерът на файла не е по-голям от 4GB така, че той не е проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картата може да има повредени участъци и да дефектира. Можеш да измъкнеш все още неповредената информация с програмата Roadkil's Unstoppable Copier След това я мъчи с Data Recovery софтуер по избор.

Редактирано от simtech (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно клипа ти е повреден , опитай през телефона да го изгледаш - вероятно някъде прекъсва .

Ще трябва да използваш софтуер за повредени CD - като в случая е карта памет :( не би трябвало да има проблем .

ПП. колегата пише по бързо ;) но пък аз пиша бавно , оти знам че автора не може да чете бърже :)

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, вече ми е ясно сега ще го мъча сам! Лек ден  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от hong yeonduk
      Лаптопа ми беше много бавен и реших да го сканирам за вируси и си изтеглих една антивирусна. Когато го сканирах ми излизе прозорче с отметка и ме попита дали искам да ми следи и онлайн сърфирането(или нещо от сорта) и аз натиснах да, и след това ми поиска рестарт. След рестарта нямах икони, показва ми че няма връзка с интернет и няма налични връзки. Това на снимката е съобщението което ми излиза.
      Също така каквото и да се опитам да направя(например да проверя за неизправности) ми дава грешка.
      Моля помогнете не разбирам от компютри.(Понеже не знам какъв е проблема най-вероятно категорията на темата е грешна).
    • от MaDCoW
      Здравейте, от близо седмица компютърът ми постоянно получава blue screen с най-различни грешки ( Със Windows 7 съм ), някой от тях са: Memory_management, IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL, SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION имаше и други преди, но не ги помня. Сега съм пуснал Memory Diagnostics да видя какво ще ми излезе.. Ако някой има идея дали може да се оправи, да пише ☺ The file is possible corrupt. The file header checksum does not match the computed checksum.. Ми излиза сега, дори и не се пуска компютъра, да го засилвам ли през терасата или?!? 
    • от miteff
      Използвах Nitro_Pro_Ent_11.0.3.173_Portable_Eng_x64 за редакция на pdf файл, но след записване ми дава грешка при печатане - не иска да го печата при отваряне в Adobe Reader. Иначе го печата само от програмата за редакция Nitro Pro. Има ли решение на проблема?
    • от Rikemaru
      Здравейте,
      Опитвах, какво ли не но без разултат и затова реших да се обърна към Вас понеже не знам вече на, какво може да се дължи причината. Проблема е следния: След рестарт или включване на компютъра Copy/Paste си работи идеално. Но в даден момент примерно след втория-третия път просто каквото и да копираш отново не го запомня и си пейства предполседното, което с копирал.Рестартираш ли съответно системата всичко е окей пак за известно време.
      Някакви идеи?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.