Премини към съдържанието
kalimanski

проблем с DAEWOO NO-FROST - фризерът работи, а хладилникът -не

Препоръчан отговор

Имам хладилник DAEWOO NO-FROST фризера работи долу хладилника не работи .Първия майстор каза че му е сменил таймера и се оправил но след 15 дена пак само горе работи .Втория маистор и той каза че му е сменил таймера и нямало начин да не работи .Наистина у майстора стоя 10 дена и подържаше +3,+4 градуса долу –23-25 горе .След като го взех в къщи работи 7 дена и пак долу направи +14 така стоя 2 дена и го изключих .Обадих се на майстора и той се чуди и незнае защо не работи пак .Като беше при него работеше празен след като го напълнихме работи 5 дена и оказа .

Май никой неможе да го оправи писна ми да местим продуктите добре че е студено навън .

Има ли някой идея каъв е проблема че в нашия малък град май няма майстори !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума.

Да не би да имате проблеми в ел.мрежата във вашият град?

Къде държите хладилника,има ли достатъчно място около него?

И в крайна сметка,тоя хладилник няма ли гаранция,или вече е извън нея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума.

Да не би да имате проблеми в ел.мрежата във вашият град?

Къде държите хладилника,има ли достатъчно място около него?

И в крайна сметка,тоя хладилник няма ли гаранция,или вече е извън нея?

Благодаря ! Той като беше в гаранция направи същия номер тогава пак мина 1месец докато го оправят но незнам какво смениха знам че беше един чарк чакахме го сума време докато го изпратят.Да около хладилника има доста място все си е на същото място няколко години след гаранцията работи отлично .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо му няма. Студено е в стаята. Поддържай температурата над 18-20 градуса и ще работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо му няма. Студено е в стаята. Поддържай температурата над 18-20 градуса и ще работи.

И така ще опитам но досега как работеше в същата стая и поголеми студове е било навън .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така ще опитам но досега как работеше в същата стая и поголеми студове е било нХладилника се оправи след като му

Хладилника се оправи след като му смених кликсона и преди пак така са го оправили като беше в гаранция ! Благодаря че ми писахте !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.