Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Искам да ви питам ако някой от вас е запознат, дали има някакъв срок за подаването на документи за книжка

след като съм си искарал кормуването и сичко останало успешно? Тъй като около 3 години бях в чужбина след това

и нямах възможност да си подам документите... И сега се чудя дали това ще е проблем.. :(

Фактически 3 години документите ми за това че съм си искарал кормуването и изпита успешно стоят прибрани в нас. Знам че звучи смешно, хората с нетарпение си подават веднага документите но при мен просто се получиха така нещата - ако някой е информиран с това моля да сподели :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами май няма давност, ама ходи и попитай в КАТ. Там ще ти кажат как стоят нещата. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Искам да ви питам ...

Много дразни това заглавие на темата ви !

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Искам да ви питам ако някой от вас е запознат, дали има някакъв срок за подаването на документи за книжка

след като съм си искарал кормуването и сичко останало успешно? Тъй като около 3 години бях в чужбина след това

и нямах възможност да си подам документите... И сега се чудя дали това ще е проблем.. :(

Фактически 3 години документите ми за това че съм си искарал кормуването и изпита успешно стоят прибрани в нас. Знам че звучи смешно, хората с нетарпение си подават веднага документите но при мен просто се получиха така нещата - ако някой е информиран с това моля да сподели :)

Не се разбира за какви документи говориш точно, но такъв филм няма. Всички документи от изпита отиват в КАТ и когато и да отидеш винаги може да дадеш заявка за издаване на Шофиорска Книжка (свидетелство за управление на моторно превозно средство).

Редактирано от gyps (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако човека пуснал тази тема   http://www.kaldata.com/forums/topic/189596-%D1%88%D0%BE%D1%84%D1%8C%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%BA%D0%B0/ беше споделил своя опит щяхме да знаем имали или няма давност.

ШофЬОрска 

За книжка не се ли искаше поне основно образование?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Година или две е давността на проведения курс, не съм сигурен точно, може и да те лъжа, такива са ми спомените...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.