Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, вчера си дадох телефона на един приятел и той реши,че ще го отключва и ми го блокира.Сега ми иска емайл и парола ама не мога да си включа данните и не мога да влезна,ако някой знае нещо да помогне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво означава "не мога да си включа данните" ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За свързване с интернет,най-горе на екрана има падащо меню и там има данни. Версията ми е 4.1 забравих да кажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правиш хард ресет на телефона . Преди няколко седмици на такова ZTE бяха си играли и бяха блокирали с някакви фигури и тем подобни .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правиш хард ресет на телефона . Преди няколко седмици на такова ZTE бяха си играли и бяха блокирали с някакви фигури и тем подобни .

При мен е същото,само че екрана е заключен,а през компютъра как ще стане  хард ресета?

Редактирано от yarlovo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти е нужен компютър . Изключи телефона . Натисни бутона за звука надолу , заедно с него натисни и бутона за палене . След като стартира избери Factory reset/wipe data , потвърди с бутона Home . След като приключи телефона  ще трябва да се рестартира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми излиза една картинка FTM и нищо не става ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми излиза една картинка FTM и нищо не става ?

Направи ли това което ти написах ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става с звука на горе и бутона за палене,а има ли друг начин без да се трие всичко ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое става , уточни се , влезе ли в менюто което ти описах за да направиш Reset Factory ?

моя е грешката за бутона , правилното е "нагоре "

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Натисни бутона за звука надолу , заедно с него натисни и бутона за палене . След като стартира избери Factory reset/wipe data , потвърди с бутона Home . След като приключи телефона  ще трябва да се рестартира

Влезнах в менюто което ми каза,само че натиснах звук на горе и бутона за палене. И дали има може да го деблокирам без да трия нищо?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не , няма такъв вариант . При Factory reset  всичко се изтрива . В твоя случай друг избор нямаш . Нека телефона си заработи пък ще си свалиш каквото трябва отново . Извади си карта памет, ако е вътре разбира се

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много за помощта,работи ми  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много за помощта,работи ми  :)

За нищо . Повече внимавай за напред .

Лек и хубав ден ти желая .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти е нужен компютър . Изключи телефона . Натисни бутона за звука надолу , заедно с него натисни и бутона за палене . След като стартира избери Factory reset/wipe data , потвърди с бутона Home . След като приключи телефона  ще трябва да се рестартира

Можете ли да помогнете и на мен?Аз съм с телефон ZTE Blade III само че при мен не приятел е закючил телефона,а злостна малка сестричка.опитах това със "бутона за палене " и "звука горе" но при мен не ми дава време да натисна каквото и да е.просто си рестартира включването и отново ми иска имеил който аз безпогрешно въвеждам цял ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

натискаш бутона за звука нагоре и го задържаш натиснат докато натискаш бутона за включване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ако това не стане напиши този *983*987# номер като нормален телефон и натисни зелената слушалка. 

Редактирано от sispol (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако това не стане напиши този *983*987# номер като нормален телефон и натисни зелената слушалка. 

Много благодаря приятелю,много полезно ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте, моят телефон е ZTE Blade III,но

при мен нищо от това,което сте написали по-отгоре не върви,

ако направя копчето за усилване на музиката нагоре и  за включване ...

обаче като натисна само бутона за включване се включва и ми излиза  надпис FTM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.