Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам следния проблем.. когато натисна клавиша " ` " , трябва да го натисна два пъти.. и ми излиза двойно.. при натискане един път на клавиша не излиза абсолютно нищо.. същата работа е и със кавичките ! Странното е,че това става само когато клавиатура е нагласена на латиница.. когато пиша на български всичко е точно.. пробвах с друга клавиатура и същата работа. Сегашната ми клавиатура е RF2200 безжична.. Някакви идеи ? С windows 7 съм.

Редактирано от jufo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да избереш друга клавиатурна подредба за английския. Сигурно имаш избрана United States - international а трябва да е само US.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако при инсталацията е избран United States - international може да има проблем с замяната .Ще трябва и от лентата в настройките да избере само United States.

Това към автора за да е не  се чуди ако добавя . Просто да замени .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих го. Стана.. но примерно влизам да игра Counter Strike 1.6 .. влизам си в конзолата с клавиша  ( ` ) , почвам да пиша нещо (само първата буква) и конзолата се затваря... пробвам пак.. и пак същата работа.. Надявам се да сте ме разбрали.. и благодаря за помоща.. ако ми помогнете и за това.. ще сте безценни ! :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да зависи от някаква настройка на играта - нямам представа.

Само с този символ ли може да се влиза в конзолата ?

Няма ли възможност за замяна с друг ? Колкото да пробваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи като се влезе в началото на играта имаш опция със клавиш "ESC".. но след като влезеш в някой сървър само със горепосоченият става... не виждам и в настройки да може да се променя.. странното е ,че пробвах над 5 версии на играта и пак се появява същият проблем. Смених и клавиатура и пак.. явно е нещо софтуерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв проблем ?

Както написах , проблем ще стане ако автора не замени от лентата директно езика на въвеждане , а тръгне да добавя и след това се опита да премахне клавиатурата със inernational за да остане само USA . Преди месец може би или повече не помня , имаше такава тема в която автора поне 10 пъти казваше че е заменил подредбата но при смяна на езика на въвеждане все проблем си има . Не беше направил това което трябва , а беше добавил просто клавиатура , не я беше преместил дори да е водещата такава от двете . Беше му написано какво и що да направи , но нейсе .

Това имах предвид . 

Ами попаднах на ето това , виж го може да ти е от полза , макар че не намирам кой знае каква разлика от това което направи досега по въпроса .

http://cs.sector.bg/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?55546.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих го.. поне за сега.. мерси много PC doctor.

За нищо . Дано не е само " за сега " . Важното е че покрай това  научи и нещо ново  .  Утре може да помогнеш пък ти на някой .

Успех ти желая .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.