Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Реших да си купувам таблет за около 650лв. За сега съм се спрял на Samsung SM-T3110 Galaxy Tab 3 8.0 3G (http://bit.ly/19VLCB2).

Въпроса ми е какво мислите за този модел и евентуално за някаква друга алтернатива за тези пари. Нямам кой знае какви изисквания... да е с Android, 8 инча ме устройва идеално, да е с 3G, 2 камери и силна батерия. Относно външен вид, освен че не искам да е с широки рамки друго няма значение.

Ще съм ви благодарен за някое друго мнение по въпроса :)

Редактирано от LuboUzunov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам лоши отзиви за този модел, но ако го натовариш не си мисли, че батерията държи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам лоши отзиви за този модел, но ако го натовариш не си мисли, че батерията държи.

Аз и по принцип, който и да е таблет, дори и телефон в днешно време не очаквам да издържи повече от ден на натоварване :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз и по принцип, който и да е таблет, дори и телефон в днешно време не очаквам да издържи повече от ден на натоварване :)

Е субективно е. Зависи какво ще правиш с него. Мой приятел има този модел. Държи се добре, но отвреме на време тича със зарядното или го включва в USB на ПС

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е субективно е. Зависи какво ще правиш с него. Мой приятел има този модел. Държи се добре, но отвреме на време тича със зарядното или го включва в USB на ПС

Дали ще издържи 10тина часа без включен без нет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали ще издържи 10тина часа без включен без нет?

Зависи какво ще правиш на него. Ако играеш тежка игра или гелдаш филм няма да издържи. Когато е с включена Wi-Fi пак зависи пък какви сайтове отваряш. Затова ти казвам, че е субективно. Затова и батерийте така са направени. Да ги зареждаш постоянно, ако има нужда.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lenovo IdeaTab S5000 3G   или Lenovo IdeaTab S6000 3G ако държиш на по-големия екран и поддръжката на HDMI. Притежавам таблет на марката и съм изключително доволен, батерията държи средно 5-6 часа при нормална работа, а при по-умерена издържа и повече.

Успех с избора !

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какво ще правиш на него. Ако играеш тежка игра или гелдаш филм няма да издържи. Когато е с включена Wi-Fi пак зависи пък какви сайтове отваряш. Затова ти казвам, че е субективно. Затова и батерийте така са направени. Да ги зареждаш постоянно, ако има нужда.

Очертава ми се да пътувам доста и ми трябва като помощно средство. Извън БГ нямам намерение да набивам пари за нет, освен хотелското Wi-fi разбира се. Не съм и фен на игрите чак толкоз... Просто когато съм в движение искам да се държи, това ми е важно. Няма да играя, няма да гледам клипове... Иначе през останалото време ще го ползвам на макс и нет нон стоп, но за тогава не ме претеснява :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очертава ми се да пътувам доста и ми трябва като помощно средство. Извън БГ нямам намерение да набивам пари за нет освен хотелското Wi-fi разбира се. Не съм и фен на игрите чак толкоз... Иначе през останалото време ще го ползвам на макс и нет нон стоп, но за тогава не ме претеснява :)

С твоя кола ли ще пътуваш или не? Ако е с твоя може да си вземеш и зарядно за кола.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С твоя кола ли ще пътуваш или не? Ако е с твоя може да си вземеш и зарядно за кола.

Не, няма да съм с кола въобще

Lenovo IdeaTab S5000 3G   или Lenovo IdeaTab S6000 3G ако държиш на по-големия екран и поддръжката на HDMI. Притежавам таблет на марката и съм изключително доволен, батерията държи средно 5-6 часа при нормална работа, а при по-умерена издържа и повече.

Успех с избора !

Благодаря, сега ще ги погледна и тези двата :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
    • от Xristis Games
      Здравейте,
      Имам следния проблем. Компютъра ми е старичак, но постоянно добавям някоя част за да се подобри и преди седмица си купих процесор. Първият процесор с който е купен компютъра беше Intel Pentium 4 (HT 640) и му взех Intel core 2 duo E8400 и реших да го сложа, но след като го сложих и нямах картина и перките на компютъра се въртяха много силно. По интересувах се и едно момче ми каза, че дъното не ми поддържа FSBto което в случая е 1333мхз. Сложох на другия ден един друг процесор който е Pentium E5700, но с FSB 800мхз и пак не подкарва картина ...      Като си върна стария процесор и всичко си тръгва... От какво може да е това? (Биос ъпдейт? Ново дъно?) Благодаря предварително!
    • от Божидар Борисов
      Здравейте! Набелязал съм си няколко модела коли, бюджетът ми е 6000. Търся нещо малко по "спортно" колкото може да се кажа за кола с толкова малък бюджет.
      Не търся икономия чак толкова много нещо до 150-160 коня е екстра, относно поддръжката, знам че алфа мазда тойота не са евтини за поддръжка и съм подготвен за по-сериозни ремонти ако се налага.
      1) Тойота Селика -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11525286722183727
      2) Алфа Ромео ГТ -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522848759800714
      3) Алфа Ромео 159 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526411649930274
      4) Мазда 6 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526029658355431&slink=7cbl2z
      Най-много ми допада тойотата но гледам че стоят от 1-2 месеца повечето от тези и се замислям ? Какви са вашите мнения.
    • от даниел павелов
      Добър ден! Бих искал да попитам дали мога от някъде да си изтегля БЕЗПЛАТНО учебници по биология и химия за 8-и и 9-и клас, понеже правих струвах не намерих, все са до 7-и клас, а аз имам електронен четец  и понеже ще заминавам сега за месец на село и затова питам. Благодаря ви предварително!
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам един по странен въпрос.
      Дали някой има информация за s8 lite кога ще излиза в България,цена и такива неща.
      Питам защото следя телефона от преди да излезе официално и от 2 месеца на сам не мога да намеря нова информация за него. Моля ако някой нещо разбера или види в интернет да сподели. Благодаря предварително , лек и успешен ден на всички !
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.