Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От къде ли може да е проблема,та да ми става така при зареждане на страница.

От време на време ми дава някаква грешка ''Blue Screen'' и се рестартва компа и може би от там е цялата работа,но си нямам идея.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За лаптоп ли става на въпрос ? Това ми прилича на някакъв бъг с браузера по-скоро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще разберем проблема ,но си смени заглавието преди да са делнали темата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще разберем проблема ,но си смени заглавието преди да са делнали темата.

Не откривам от къде да сменя заглавието - нов съм тук .

За лаптоп ли става на въпрос ? Това ми прилича на някакъв бъг с браузера по-скоро.

Да,за лаптоп Леново.Аз си мисля,че е от флаш плеъра - това със страницата,но не знам как да го оправя.

А тази грешка където ми е дава от време на време ''Blue Screen'' от какво е,от 1-2 год ми е дава,преинсталирвал съм Линдоуса и пак ми е показва.Явно нещо не е във ред - видео карта,дъно или ддз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,за лаптоп Леново.Аз си мисля,че е от флаш плеъра - това със страницата,но не знам как да го оправя.

А тази грешка където ми е дава от време на време ''Blue Screen'' от какво е,от 1-2 год ми е дава,преинсталирвал съм Линдоуса и пак ми е показва.Явно нещо не е във ред - видео карта,дъно или ддз.

Ами почти сам си отговаряш на въпросите. Проблема може да е както от флаш плеър, така и от браузера. На мен лично по-вероятно ми се струва втория вариант. Преинсталация и почистване на кешовете би трябвало да помогнат в случая. Относно синия екран, ще е добре да се посъветваш в някой сервиз за техника. Може и да е някакъв хардуерен дефекта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от StefanoV08
      Вчера ударих компютъра и се появи син екран, рестартирах го и се оправи, но започна много да се бави (забива, chrome се отваря много бавно и не само той, fps в игрите пада значително)
      Моля за някаква помощ!
      П.С: Не знам дали темата е за тук, но мисля, че синия екран се появява заради грешка в хард диска 
    • от AdrianTT
      Хора, помагайте :| От няколко дни лаптопеца дава син екран. Днес също даде син екран и тъй като нямах време да го изчакам го изключих по време на синия екран. След това като поисках да го пусна при зареждането на Уиндоуса (7-ца) ми изписва следното нещо - no bootable device insert boot disk and press any key както и че може да има проблем с кабела, при положение, че съм го пуснал само с батерията. Има ли някакъв начин да се подкара Уиндоуса без въпросният буут диск. Опитах да направя нещо по Биос-а, но безрезултатно :|
    • от sdsdssdsdsdsdsddsds
      От известно време (и преди се е случвало) ми се показва син екран грешката е "atikmdag.sys". Инсталирал съм най-новите драйвери на видеото. 

CPU - Intel Core i7 3770K 3.5GHz (stock)
      RAM - CORSAIR 2x8GB Vengeance DDR3 2133Mhz 1.5V
      GPU - SAPPHIRE VAPOR-X HD7950 3GB GDDR5 OC with Boost
      HDD - 1T SG SSHD ST1000DX001
      PSU - Corsair 600W Builder Series CX V2
      OS - Windows 7 Home Premium X64 
    • от PhX
      Здравейте,

Имам една приятелка в чужбина и редовно си пишем по скайпа дали през телефона или компютъра но наскоро и се появил проблем в скайпа на лаптопа и, и не може да го реши дори скайп поддръжката не успяла да и помогне. Не ми каза много какво точно е направила но вика че е опитала всички възможни неща споменати от скайп съпорта а и някои неща от интернет, основните. Има Уиндоус 7. И понеже и аз не знам точно как да и помогна ви пиша да ми дадете някакви алтернативни решения. Предложих и реинсталация което не се е получило, вика от новия ъпдейт това се е случило. А проблема е че като отвори скайпа просто стои син прозореца, нито юзърнейм нито парола, нищо не може да се натисне. Предложих и по стара версия и се получи но пак след ден два се развали. Намерих уж едно решение 
      но и това не помогнало и от скайп съпорта и били препоръчали. Вие имате ли някакви идеи, нещо да се трият регистри или папки или от какво може да е причината? Не се задълбочавайте много в този проблем, просто ако ви идва на ум нещо или сте решавали този проблем преди по начин който го няма в сайта на скайп и т.н. защото вика че е опитала няколко метода и не са се получили. Глупаво ми е да я питам подробно за всеки един метод така че гледам да предложа нещо което не биха и препоръчали от скайпа, може би леко по сложно но сполучливо и да не е преинсталация на Уиндоуса, така винаги си решаваме проблемите но това е ненужно и непосилно за нея  
      Мерси
    • от Владислав Георгиев
      Здравейте, имам проблем със драйверите на NVIDIA GeForce 8500GT и проблема е BSOD- Blue Screen of Death.BSOD се получава когато инсталирам драйверите за видео картата от официалния сайт на nvidia. Знам че картата е стара, но не мисля, че е от това, понеже без драйвери грешката я няма но качеството на картината е трагично. Диск със драйвери също нямам. Картата е 256mb DDR2  128-bit. Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарен. Също така и с драйверите от Windows Update пак я има грешката единствено, когато съм във Safe Mode и деинсталирам драйверите тогава няма грешка. Параметрите на компютъра:Windows 7 64x bit-a, до вчера беше на x86 - грешката пак си я имаше.AMD Athlon Processor LE-1600 2.21 GHzNVIDIA GeForce 8500GT, също така имам и вградена видео карта, със нея не получавам BSOD, но е много слаба за каквато и да е игра или ако искам да гледам клип в интернет и почти не става за нищо - NVIDIA GeForce 6100 nforce 405 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.