Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния проблем. От две седмици насам е много трудно да заредя http://www.putlocker.com ... просто не иска и не иска, сменях DNS, пробвах гугълските и какво ли още не, само през прокси сървър успявам да я отворя. Не знам вече какво да правя. Ползвам Google Chrome, Windows 7 SP1, нета ми е перфектен и това е единствената страница която не мога да отворя...ползвам рутер от две години не може да е от него защото какво ли не правих и по него и всичко си е все така, излиза ми ето тази грешка ...прави го със всички браузъри без ограничение...кода на грешката е  Код на грешката: ERR_CONNECTION_RESET ако някой успее да помогне...Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всеки случай,изчисти кеша на брузъра.

Погледни и настройките на програмите за защита.Да не би да е забранена страницата.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрий флаш кеша и бисквитките!Защитен софт, който да филтрира трафик/заявки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютъра ми е с преинсталация и не вярвам да е от кеш или бисквитки, изчистени по междудругото и проблема си остава. Доставчика ми казва че вижда страницата но няма какво да направи...мислят си че може да е от тях проблема...ами май най-добре ще е да почакаме и да видим,,дано се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с друг браузър -  firefox.

Пробвай да заредиш сайта използвайки прокси. 

Редактирано от Ansys (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писал съм в първия си пост че мога да я отварям само с прокси и че проблема е със всички браузъри. Без ограничение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писал съм в първия си пост че мога да я отварям само с прокси и че проблема е със всички браузъри. Без ограничение.

Според мен доставчика те ограничава. При мен сайта си се отваря без проблем. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам проблем. До преди 4 дена си влизах в www.molten-wow.com самоче от време на време не искаше да влиза, а сега зарежда много бавно и като зареди не е напълно. Това става с още 5 страници. С win 7 ultimate sp 1 съм. Изчистих целия браузър и пак същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следния проблем. От две седмици насам е много трудно да заредя http://www.putlocker.com ... просто не иска и не иска...

1. Имаш ли пинг и трасе до сайта?start->search->cmd->Ctrl+Shift+Enter->ping putlocker.com Entertracert putlocker.com EnterКакви са резултатите от двете команди? Завършват ли успешно? Какъв защитен софтуер ползваш - AV, защитна стена, блокери разни? Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитираният домейн пренасочва към firedrive.com. В момента зад двата домейна стоят различни ип адреси. Пробвай да заредиш firedrive.com.

Един ipconfig /flushdns няма да навреди.

Редактирано от exwol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Любен Пашов
      Имам прахосмукачка AEG AG5022 със сваляща се литиево-йонна батерия.
      Проблема е, че прахосмукачката не зарежда батерията като се закачи на док станцията.
      Изброявам следните факти открити от мен:
      - батерията е в добро работещо състояние, при директно свързване на зарядно към конекторите "+" и "-" се зарежда, вдига напрежение и държи заряд
      - при ръчно заредена батерия, прахосмукачката работи както трябва и има необходимата мощност
      - ток до прахосмукачката достига 32-35V според зарядното
      - в режим на зареждане по "+" от прахосмукачката не идва ток, а само някакво разреждане до 1V
      - правилния ток 32-35V идва по конектора на прахосмукачката "C" но батерията от него не се зарежда
      - конекторите "A", "B" и "C" предполагам служат за обратна връзка от батерията за нивото на заряда, което се изобразява на прахосмукачката

1. Как точно и за какво работят конекторите "A", "B" и "C"?
      2. Прахосмукачката ли не подава правилно ток по "+" или батерията не поема правилно ток от "C"?

• от Nikoka
      Проблема е следния, някой е свалил мои снимки от профила ми и ги е използвал за да създаде страница с моето име, с тази особеност че е страница на комик, а не профил. Съответно след като е страница, не мога да я докладвам, че се представя за мен, просто не съществува като опция, не мога да докладвам ефективно и снимките, защото ми предлага да пиша на собственика, което е пределно ясно че няма да помогне. И така сега има страница с моето име и мои снимки в нея и не мога да я махна, защото просъо при докладване на страница излизат много по малко опции, отколкото биха излезли в личен профил. Трябва ми съвет как да се отърва от подобна глупост?
    • от miromixailov
      Здравейте, от известно време забелязах, че щом си извадя захранващият кабел, и лаптопа остане на батерия започва да ми сече(до 20 кадара във секунда)  ако играя нещо. Дори след като го вкарам отново пак си сече, проверил съм всичко във настройките на производителността и съм го направил да работи на максимална производителност и при двата типа включен/изключен.  Сече докато не си рестартирам компютъра, или докато не изляза и вляза във потребителският профил... 
      Ако има някой запознат, който може да ми помогне,ще се радвам да ми даде насока от какво може да е, и как мога да го оправя. 
      Лаптопът ми е
      HP Pavilion G6 2012 Windows 7 , Processor Intel core I7 3612QM  Video AMD - HD7670M 6GB Ram dd3 

• от gamena
      Здравейте! Няколко пъти съм искал помощ в този форум и винаги сте били на ниво, за което съм изключително благодарен!
      Семейството ми има малка къща за гости. В нея даваме на почиващите безплатен Wifi. Към рутера има и постоянно свързан настолен компютър чрез LAN кабел, ОС- Windows 7. Към момента те влизат с парола - 8 цифри.
      Искам да направя достъпа до Wifi да се получава след вписване на e-mail в HTML страница която да се отваря веднага след свързване на устройство към Wifi мрежата.
      Подобно нещо съм виждал в различни заведения, хотели, дори и в БДЖ, но незнам как става. Ако можете да ме просветлите или да ми дадете линк към тема която е разискала въпроса, ще съм много благодарен!
      Благодаря за отделеното време!

• от b3s7ch0
      Здравейте,
      от няколко часа имам странен проблем конкретно с Facebook. Използвам интернет през wi fi свързаност. Нямам проблем с отварянето на нито един сайт до момента, в който се опитам да отворя Фейсбук. Накратко сайтът не работи нормално. Не зарежда нито една снимка/картинка, както през настолния компютър, така и през телефон. Опитах чрез преинстал на браузър(Firefox), преинстал на Java, преинстал/забрана на ublock, нищо не помага. Моля ви за съдействие. Тъй като проблемът се проявява при повече от едно устройство, започвам да си мисля, че по-скоро е в рутера или в някоя негова настройка, макар и да не съм го пипал.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.