Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги.

В пакета на цифровата телевизия имам някакви PPV канали (цели 5 на брой), за които не мога да намеря никаква информация относно програма. В EPG листата липсва каквато и да е. Та въпроса ми е имате ли на идея от къде мога да намеря информация за програмата на филмите които се излъчват ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте колеги.

В пакета на цифровата телевизия имам някакви PPV канали (цели 5 на брой), за които не мога да намеря никаква информация относно програма. В EPG листата липсва каквато и да е. Та въпроса ми е имате ли на идея от къде мога да намеря информация за програмата на филмите които се излъчват ? :)

Pay-per-view - платена телевизия. 

При положение, че не си абонат на каналите, нямаш възможност с EPG да провериш каква инфомация се излъчва на тях. За кой доставчик говориш и кои са каналите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От никъде, освен от доставчика ти, защото идват от него. И аз имам такива, но по EPG-то твърде рядко се появява информация за филмите. А те са все отбрани и си струва гледането.

При положение, че не си абонат на каналите...

Абонат съм, но твърде рядко имам информация.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pay-per-view - платена телевизия. 

При положение, че не си абонат на каналите, нямаш възможност с EPG да провериш каква инфомация се излъчва на тях. За кой доставчик говориш и кои са каналите?

Да така си и мислех и аз. Доставчика ми е местен в града (малък и нетолкова известен), а що се отнася до каналите те просто нямат имена - от PPV1 до PPV5 са. :)

ПС: Иначе се въртят някакви филми, но и на мен не е ясно как точно след като са платени самите канали явно.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

От никъде, освен от доставчика ти, защото идват от него. И аз имам такива, но по EPG-то твърде рядко се появява информация за филмите. А те са все отбрани и си струва гледането.

Абонат съм, но твърде рядко имам информация.

Като става въпрос за информация, аз визирам часовете на излъчване на филмите да речем. Тук липсва  почти всякаква информация за самият филм. Другото, което може да помогне е месечният бюлетин на доставчика за месеца. Пример с Виваком, но няма да поствам картини/снимки/ защото заемат доста място без обработка. Иначе си напълно прав!

А при твоето положение - без имена от PPV1 до PPV5  значи, че доставчикът може по негово решение да променя един канал с друг през определен период от време.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като става въпрос за информация, аз визирам часовете на излъчване на филмите да речем. Тук липсва  почти всякаква информация за самият филм. Другото, което може да помогне е месечният бюлетин на доставчика за месеца. Пример с Виваком, но няма да поствам картини/снимки/ защото заемат доста място без обработка. Иначе си напълно прав!

Мда, явно са някакви канали от които си поръчваш филм. Както и да е просто ми стана интересно, че това са си цели 5 само с филми, ама няма free lunch. Благодаря ви за отговорите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като става въпрос за информация, аз визирам часовете на излъчване на филмите да речем...

И аз бих бил доволен на това - да знам поне разписанието на часовете, в които пускат филмите, но няма такова. Един свършва и веднага започва друг. Случайно съм попадал няколко пъти на край/начало и със сигурност не са в някакво спазващо се разписание. Питах веднъж в местния офис, но мацката не знаеше нищо по въпроса.

Но пък имам достатъчно филмови канали и без PPV, та все си намирам какво да гледам. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Мда, явно са някакви канали от които си поръчваш филм. Както и да е просто ми стана интересно, че това са си цели 5 само с филми, ама няма free lunch. Благодаря ви за отговорите. :)

Навярно си на местен кабелен оператор? Ако е така, заинтересувай се от неговите разяснения за отваряне на кодираните канали/в случай, че те интересуват само/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... ама няма free lunch...

Имаш доставчик, обърни се към него, едва ли ще ти откажат информация.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз бих бил доволен на това - да знам поне разписанието на часовете, в които пускат филмите, но няма такова. Един свършва и веднага започва друг. Случайно съм попадал няколко пъти на край/начало и със сигурност не са в някакво спазващо се разписание. Питах веднъж в местния офис, но мацката не знаеше нищо по въпроса.

Но пък имам достатъчно филмови канали и без PPV, та все си намирам какво да гледам. 

Мда, като има и други канали с филми не е голяма загуба. :)

Навярно си на местен кабелен оператор? Ако е така, заинтересувай се от неговите разяснения за отваряне на кодираните канали/в случай, че те интересуват само/

Точно така. Може и да питам за какво иде реч. :)

Имаш доставчик, обърни се към него, едва ли ще ти откажат информация.

Мхм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, като има и други канали с филми не е голяма загуба...

За мен проблемът е само в това, че не обичам да гледам вече започнали филми и държа да попадна в началото им. А и имайки програмата, си правя "разчет" по кое време кой филм да гледам, т.е. мога да си планирам вечерта, а не да разчитам на случайността.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен проблемът е само в това, че не обичам да гледам вече започнали филми и държа да попадна в началото им. А и имайки програмата, си правя "разчет" по кое време кой филм да гледам, т.е. мога да си планирам вечерта, а не да разчитам на случайността.

Ооо да, това ми е най-омразното. Затова си набелязвам предварително какво да гледам, а не случайно да избирам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Доставчика ми е местен в града (малък и нетолкова известен), а що се отнася до каналите те просто нямат имена - от PPV1 до PPV5 са. :)

ПС: Иначе се въртят някакви филми, но и на мен не е ясно как точно след като са платени самите канали явно...

Манияк-тези канали се водят тестови канали.Има ги и при нас откакто съм им абонат.Няма никакво инфо никъде за тях - просто ги водят тестови!Да знаеш ;) Оператора ти тоже ще ти каже същото :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си случайно на "Кабел сат Запад"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си случайно на "Кабел сат Запад"?

Не. :)

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. В пакета на цифровата телевизия имам някакви PPV канали (цели 5 на брой), за които не мога да намеря никаква информация относно програма. В EPG листата липсва каквато и да е. Та въпроса ми е имате ли на идея от къде мога да намеря информация за програмата на филмите които се излъчват ? :)

Аз също ги имам. При мен има инфо и искам да ти кажа че въртят един филм през целия ден, поне при мен е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.