Премини към съдържанието
mitko80

Къде да си направя евтини визитки?

Препоръчан отговор

Искам да си направя визитки нещо от сорта на 500 бр. може и повече, търся някоя фирма или печатница, която да предлага добри оферти.

Бихте ли ми препоръчали нещо, което лично сте използвали. Знам, че в интернет има какви ли не оферти, но аз търся мнение от хората.

Много ще се радвам ако ми окажете съдействие. Имам нещо предвид, но все още се чудя как да постъпя. Мерси предварително.

Редактирано от mitko80 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам откъде си, но това не е от голямо значение. Визитки се правят "под път и над път" и няма смисъл да ги поръчваш в друго населено място, защото ще трябва да плащаш доставката им, което ще ги оскъпи сериозно. А и 500 бр не е кой знае какво количество, та да се изисква обстойно търсене на изпълнител. Но пък нищо не ти пречи да поискаш отстъпка и вероятно ще я получиш.

Моите си ги поръчвам в най-близката книжарница, едностранни цветни ми излизат по 7-8 ст бройката, обикновено си поръчвам по 50.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля автора на темата да дефинира "евтини", за да получи адекватен отговор.

На някой и 7 лева им е скъпо, на друг 11 лева е нормално, трети иска да даде не повече от 2 лева...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм от София.  Под евтини разбирам нещо от сорта на 50 лева за 500 броя или нещо от сорта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... или нещо от сорта.

Нещо от сорта - това би следвало да ти свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знам как се търси в Google, но вявно не ви е направило особено впечатление тази част от поста Бихте ли ми препоръчали нещо, което лично сте използвали няма значение благодаря все пак за съдействието ориентирах се към G-Print от рекламите в търсачката 1000 бр. визитки за 30 лева, благодаря за мненията. Въпреки всичко ако има някоя по-добра оферта пишете тук или на ЛС остава ми 1 месец до направата, така че...

Редактирано от mitko80 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знам как се търси в Google, но вявно не ви е направило особено впечатление тази част от поста Бихте ли ми препоръчали нещо, което лично сте използвали ...

Напротив - направи ми впечатление акцентът ти и съвсем неслучайно попитах откъде си. И линкът съвсем не е постнат напосоки, защото дори не е нужно да се влиза в повечето от препратките, понеже цените се виждат и така.

Както и да е, радвам се, че си намерил удовлетворяващо те решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.