Премини към съдържанието
porata

Есе на Тема Възпитание

Препоръчан отговор

Не знам дали точно тук е мястото за такава тема но ми трябва спешно помощ относно Есе на тема "МОЕТО РАЗВИТИЕ КАТО ЛИЧНОСТ БЛАГОДАРЕНИЕ НА ВЪЗПИТАНИЕ (КРАТЪК ПОГЛЕД НАЗАД, СЕГА И В БЪДЕЩЕТО МИ)"Утре имам изпит и трябва да го напиша тази вечер най късно търсих из сайтове но не намерих никаква информация Идеята е че просто трябва да пиша за ВЪЗПИТАНИЕТО Ако някой е достатъчно луд да ми напише есе ЩЕ ИМА ПОДАРЪК !!! :Д Ако ли не поне някой да ми даде тема от къде то мога да препиша ТРЯБВА ДА Е ПОНЕ 900 ДУМИ !!! :ДМНОГО ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРЕН АКО ИМА ОТГОВОРИ !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да коментирам факта, какво си правил през цялото време и чак сега си се сетил, че утре трябва да имаш написано есе. Материали има и ето ти няколко линка:

линк

линк

линк

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да беше адски прав Нямах достатъчно време та сега на поправката трябва да го направя отново ще ми помогнеш ли обаче с 1 вия линк защото няма как да го сваля ? иска ми някакъв абонамент .. а няма как да дам 2;40 за нещо което може и да не ми потрябва А относно другите 2 линка не ми вършат работа ... ако можеш да го свалиш да го качиш някъде другаде ще ти бъда много благодарен 

Няма да коментирам факта, какво си правил през цялото време и чак сега си се сетил, че утре трябва да имаш написано есе. Материали има и ето ти няколко линка:

линк

линк

линк

Оправих се с свалянето на файла но вътре в файла няма никаква информация само точки ... мене ми трябва есе от 900 думи не 8 точки на лекция >?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.