Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, :)компютъра има доста проблеми и реших да стартирам Marwarebytes за да изчистя поне част от тях с Qick Scan.Маркирах всички открити грешки и ги премахнах сега нямам възка с интернет. Лаптопа е стар при закопуването му (2-ра ръка) нямаше възка и е носен на специалист да инсталира нужната програма.Явно съм премахнала нещо което не трябва какво да правя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали си изчистила всички лепки ще преценят компетентните колеги от този форумен раздел, след като им окажеш малко съдействие,а относно интернета ти, можеш да провериш дали браузъра, който ползваш се свързва директно с интернет или се опитва през прокси. /  възможна евентуална остатъчна модификация от вече премахнатия нежелан софтуеар чрез използвания от теб "Marwarebytes"

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, :)компютъра има доста проблеми и реших да стартирам Marwarebytes за да изчистя поне част от тях с Qick Scan.Маркирах всички открити грешки и ги премахнах сега нямам възка с интернет. Лаптопа е стар при закопуването му (2-ра ръка) нямаше възка и е носен на специалист да инсталира нужната програма.Явно съм премахнала нещо което не трябва какво да правя ?

Здравейте..! :) Дневникът от Malwarebytes Anti-Malware можете да намерите в следната папка: 

%appdata%MalwarebytesMalwarebytes' Anti-MalwareLogs

Файлът трябва да има такова име: mbam-log-[data] (time).txt Пример: mbam-log-2014-01-23 (07-32-51).txtПубликувайте съдържанието му в следвашия си пост. След това следвайте стъпките на темата : Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте..!Деинсталирайте  по стандартния начин  следните програми:

IePluginService12.27.0.3326
Mobogenie
MyPC Backup 
SupTab

Публикувано изображение Изтеглете ComboFix Публикувано изображение от тук и го запазете на десктопа си.
How to use ComboFix
Публикувано изображение Изключете вашата антивирусна и антишпионска програма, обикновено това става чрез натискане на десния бутон на мишката върху иконата на програма в системния трей.
Бележка: Ако не можете я спрете или не сте сигурни коя програма да изключите, моля прегледайте информацията от този линк: How to disable your security applications by amateur
Публикувано изображение Стартирайте Combo-Fix.com Публикувано изображение и следвайте инструкциите.
Когато процесът приключи успешно, инструментът ще създаде лог файл. Моля, включете съдържанието на C:ComboFix.txt в следващия Ви коментар в тази тема.
Публикувано изображение Моля, не прикачвайте лог файла/овете от програмата, а го/ги копирайте и поставете в следващия Ви коментар в тази тема.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Копирайте текста в карето на notepad и го запазвате с име CFScript.txt на десктопа си:

KILLALL::ClearJavaCache::File::c:programmeMyPC BackupMyPC Backup.exeFolder::c:programmeSupTabc:programmeConduitc:dokumente und einstellungenAdminLokale EinstellungenAnwendungsdatenConduit

След съхранението преместете  CFScript.txt на иконата на ComboFix.exe

Публикувано изображение

Генерирания рапорт копирайте  и го поставете в следващия си коментар...!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.