Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. проблема ми се сьстои в това че нито един от браузерите за интернет които ползвам не отварят определени сайтове като google YouTube bings и подобни. Мислех че проблема е от доставчика на интернет , но дори когато го смених проблемите продьлжават. Ако може някой да ми помогне ще бьда много благодарен.Извинявам се ако сьм сложил темата в грешния форум ,но не сьм сигурен какьв е проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери ли за вируси ? Чистил ли си кешове, кукита, временни файлове и подобни ?

ПС: Темата не е за тук.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да добавя и към поста на колегата techmaniac, имаш ли въобще ping към тези страници. Може да имаш защитна стена или настройки в антивирусната програма.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да добавя и към поста на колегата techmaniac, имаш ли въобще ping към тези страници. Може да имаш защитна стена или настройки в антивирусната програма.

Защитна стена няма как да блокира принципно. По-скоро би ограничила заявките към него самия отвън. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защитна стена няма как да блокира принципно. По-скоро би ограничила заявките към него самия отвън. :)

Зависи какво е инсталирал.Както и да е, да си направи тези проверки и да види най-вече дали има пинг до тези страници, защото ако няма вече имаме проблем.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С командата ping в cmd.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с ping но не знам за какво да гледам

Пробвах и с първия съвет изчистих всичко не стана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.