Премини към съдържанието
t0ny94

Преинсталиране на Win8 без формат

Препоръчан отговор

Искам да си преинсталирам windowsa (windows 8) Имам всичко въпроса ми е опцията "upgrade" показана на картинката е възможна само ако сме на по-стара версия(например win7) и инсталираме win8 или може да се избере и в моя случай(от windows 8 na windows8).Целта ми е да преинсталирам компютъра без да се форматира единия дял на хард диска.И ако използвам тази опция какъв точно ще е резултата?Знам че при ъпгрейд от 7 на 8 се създава папка със информацията отпреди преинсталирането и тук ли е така?

post-346416-0-20851400-1391086282_thumb.

Редактирано от t0ny94 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за windows 8 си има refresh - що не пробвате него?

за restore нямам restore point ,които да ми свърши работа, обаче този рефреш може и да свърши работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да преинсталираш без формат, ще стане голямо мазало. Не се занимавай с глупости, а използвай рефреш опцията.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но задължително преди това си запази информацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Refresh your PC without affecting your files

If your PC isn't performing as well as it once did, and you don't know why, you can refresh your PC without deleting any of your personal files or changing your settings.

Note

[*]

If you upgraded your PC from Windows 8 to Windows 8.1 and your PC has a Windows 8 recovery partition, refreshing your PC will restore Windows 8. You’ll need to upgrade to Windows 8.1 after the refresh has finished.

Warning

[*]

Apps you installed from websites and DVDs will be removed. Apps that came with your PC and apps you installed from the Windows Store will be reinstalled. Windows puts a list of removed apps on your desktop after refreshing your PC.

To refresh your PC

[*]

Swipe in from the right edge of the screen, tap Settings, and then tap Change PC settings.

(If you're using a mouse, point to the upper-right corner of the screen, move the mouse pointer down, click Settings, and then click Change PC settings.)

[*]

Tap or click Update and recovery, and then tap or click Recovery.

[*]

Under Refresh your PC without affecting your files, tap or click Get started.

[*]

Follow the instructions on the screen.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.