Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Айдеее, нова реклама на измислено висше училище с неизвестен статут на дипломите.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като изключим цвета и шрифта, ми се набиха, в очите - конкурентноспособни, аакредитация, социалне произход....... Добра реклама, за едно добро образование.....

И още:

Всички форми на дискриминация, основана на пол, раса, цвят на кожата, етнически и социалне произход, генетични характеристики, език, религия или убеждения, политически и други мнения, принадлежност към национално малцинство, имотно състояние, рождение, увреждане, възраст или сексуална ориентация.

- та какво правят те?

както и мобилност цел практика в компании от Европейския съюз.

При прилагане на програма Еразъм, ВУМК спазва всички принципи заложени в Хартата на основните права на ЕС.

е част от програма Учене през целия живот на Европейския съюз

- последната точка е секретна явно...

Не ми се търси повече. Повече от показателно е...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като изключим цвета и шрифта, ми се набиха, в очите - конкурентноспособни, аакредитация, социалне произход....... Добра реклама, за едно добро образование.....

Вече няма цвят, няма и шрифт... няма и реклама, авторът/авторката си я самоизтри.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече няма цвят, няма и шрифт... няма и реклама, авторът/авторката си я самоизтри.

Предполагах, че така ще направи, затова го цитирах ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.