Премини към съдържанието
garo88

какви части да избера за моето дъно и каква видео карта да избера за нов лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте моля,за малко помощ играта е следната имам стар  компютър ,които сам сглобих но искам да го подобря максимално дъното ми е: ASRock's 775Dual-VSTA ето това-http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=775Dual-vsta та въпросът ми е следния какъв процесор трябва да избера за дъното искам да е двуядрен и максимално добър за това дъно но аз не знам какъв точно трябва да е той и ако може да ми препоръчате също така и добра видео карта с която да мога да подкарвам игри до 2011/2012г. и каква е по добрата  PCI Express Graphics slot или AGP 8X slot имах предвид за кои от двата слота ще е по добре също така и не на последно място колко вата захранване ще ми трябва как става клокването на процесора и добре ли е да се прави това...последният въпрос е малко по различен и ще сам благодарен ако ми се отговори и на него наскоро си закупих лап топ ето този-http://www.buy-bg.com/acer-tmp253-e-10004g50mnksnew.html от магазин на виваком обаче малко ме прецака персонала с инфото защото вече бяха ми го опаковали а аз бях пропуснал да видч видеокартата и попитах колко мб.е те ми казха че била 512 да обаче ме излъгаха и то съвсем нагло а мен тази видео карта не ме устройва обаче те отказват да ми го заменят а аз все още търся варянт с които да докажа невярната информация та ако немога да се оправя  с тия мушеници ще имали опция да си сложа друга видеокарта и какво ще е добре да избера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудесно е, че пишеш без точки и запетайки (предполагам си в първи клас).Но като стигнах до вторият ред на излианието ти, въдухът ми свърши. С него и желанието ми за отговор.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудесно е, че пишеш без точки и запетайки (предполагам си в първи клас).Но като стигнах до вторият ред на излианието ти, въдухът ми свърши. С него и желанието ми за отговор

хаха кои го казва а ти не бъркаи фонетиката  "въдухът ми свърши." хехехе... бреееи тук си за да даваш съвети за компютри или да се прашиш на даскал?! къв ти е проблема не знам ама по добре спри да се правиш на отворко и по добре си спести отговора не ми е нужен...

Благодаря! на,всички отзовали се на помощ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бреееи тук си за да даваш съвети за компютри.........

Благодаря! на,всички отзовали се на помощ

съжалявам че отговорих в темата ти, вместо да си вземеш поука и да си оправиш правописа.................... 

няма да си изтрия поста защото може да е полезен на някои друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля че си заслужава наливането на кинти в машината. Един процесор, малко рам, че и видеокарта ще ти излезе в пъти по-скъпо отколкото струва компа... абсурдно е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да наливаш пари в морално остаряла конфигурация.

Интел:
ASROCK H81M-DGS /1150
SAPPHIRE HD6670 1G GD5 BULK
G3420 3.2GHZ/3M/BOX/1150

4GB DDR3 1600 GEIL /BULK
PSU FORTRON FSP350-60APN 85+

Обща стойност - 424.64 лв. с ДДС

АМД

GB F2A55M-S1 /FM2
AMD A8-5600K X4/3.6GHZ/FM2/BOX
2G DDR3 1600 GEIL VALUE x2

Обща стойност - 364.66 лв. с ДДС

GB F2A55M-S1 /FM2
Athlon II X4 760K  3.8GHz 4MB 100W FM2 BOX Black
4GB DDR3 1600 GEIL /BULK
POWER COLOR AXR7 250 1GBD5-HV2E/OC

Обща стойност - 506.02 лв. с ДДС

Редактирано от NextGen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля че си заслужава наливането на кинти в машината. Един процесор, малко рам, че и видеокарта ще ти излезе в пъти по-скъпо отколкото струва компа... абсурдно е.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.