Премини към съдържанието
andibgpz

Съвместимост на дъна на Toshiba

Препоръчан отговор

Здравейте,Вчера писах във форума за съвместимостимост между дъната на Toshiba NB550D -109 и  Toshiba mini Nb505  и един колега Emokostov ,ме посъветва да се обърна към отдел хардуер със серийните номера,за да ми кажете дали са взаимнозаменяеми,понеже дъното на 550-то почина ,а намирам дъно само заз 505 - поне по снимки са напълно еднакви а за другото - понеже поцесора  и видеото са залепени - остава само РАМ,твърд диск,говорителчета и дисплей.Серииния номер на моето дъно /неработещото/ е MB K000115880 WK B01KСерийния номен на дъното, което искам да купя е  K000114370 - само нова е дадено като инфо за него в Ebay - http://www.ebay.com/itm/Toshiba-Mini-NB505-Motherboard-Integrated-Intel-1-667GHz-K000114370-Tested-/121261845067?pt=UK_Computing_LaptopMotherboards_CPUs_CA&hash=item1c3bc4ea4bАко трябва да дам допълнително инфо,няма проблем.Благодаря предварително

П,П, Ако съм пуснал темата на грешното място,моля преместете я.

Редактирано от andibgpz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.