Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте ще си взимам до няколко месеца геймърска конфигурация.Бюджетът ми е до 1850 лв за компа и 300 за монитора.Искам компютъра да може да му вървят на ултра Call Of Duty Ghosts,Battlefield 4,Assassin's creed 4  и бъдещите нови заглавия.Именно за това съм избрал добра видеокарта(поне на мен ми се струва,че ще ги кара на макс ултра :D) А именно това е Saphire R9 290 Tri-X OC 4GB GDDR5.Засега съм сложил 8 рам но след 1-2 години ще сложа още 8 или повече.Искам да ми изкажете мнението дали конфигурацията е добра и дали може да ми предложете по-добра(НО не искам да пренабрегвате видеокартата и ми давате конфигурация със ССД и Jetstream 770 2GB GDDR5-Това не го искам не ми е нужно ССД.Трябва ми звяр :D така да се каже който ще ми върше много добра работа в годините.Ето конфигурацията(не съм добавил видеокартата,защото е нямат налична)Искам монитора да е добър.  http://nikem-bg.net/cart/46717p1r48235p1r46975p1r1005969p1rf.html

http://shop.sky.bg/index.php?route=checkout/cart

А това е видеокартата http://sky.bg/Details.aspx?ID=23505     

Направил съм конфигурацията от два сайта поради цените,но не мисля,че е проблем като е от 2 сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво че си се отказал от идеята за готова конфигурация.

Проблема е че ще плащаш два пъти за доставка.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде като дойдат и изтекат тия няколко месеца,пак да пишеш тук.Защо? Защото до тогава и нови части ще има,и нови цени.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига си писал тема след тема . Преди няколко дни търсеше нещо до 1600 лева . Преди това пък друго . Сега пък пишеш че нещо ще вземеш евентуално след месеци . Нищо няма да вземеш , нито сега , нито след месец или три . Когато решиш да купуваш нещо и имаш парите , сядаш , питаш , четеш и купуваш . Всичко останало което драскаш през 2-3 дена е безсмислица и не зная защо го правиш . Пари очакваш може би да ти дадат (ако въобще ти дадат) след месеци . Сега мнения ли сондираш ? Мнения за какво ? За конфигурации от 700 до 3000 лева ли ?

А спри се вече . Имам чувство че няма какво да правиш , гледаш по сайтове това онова и питаш за каквото ти падне .  Такива хлапашки истории са ми познати до втръсване . Имам си една камара такива познати и от тук и от къде ли не . Всеки ден или през ден - " Ама това добре ли е " Ама да си взема ли  е това ако ми даде татко пари  лятото " " Този процесор ли да избера или този , ама сега нямам пари , просто питам , ще го купя след няколко месеца " Ти да виждаш разлика от това което пишеш ти и това ?

Когато паричките са ти налице , тогава тръгни да питаш . Сега просто се лигавиш .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига си писал тема след тема . Преди няколко дни търсеше нещо до 1600 лева . Преди това пък друго . Сега пък пишеш че нещо ще вземеш евентуално след месеци . Нищо няма да вземеш , нито сега , нито след месец или три . Когато решиш да купуваш нещо и имаш парите , сядаш , питаш , четеш и купуваш . Всичко останало което драскаш през 2-3 дена е безсмислица и не зная защо го правиш . Пари очакваш може би да ти дадат (ако въобще ти дадат) след месеци . Сега мнения ли сондираш ? Мнения за какво ? За конфигурации от 700 до 3000 лева ли ?

А спри се вече . Имам чувство че няма какво да правиш , гледаш по сайтове това онова и питаш за каквото ти падне .  Такива хлапашки истории са ми познати до втръсване . Имам си една камара такива познати и от тук и от къде ли не . Всеки ден или през ден - " Ама това добре ли е " Ама да си взема ли  е това ако ми даде татко пари  лятото " " Този процесор ли да избера или този , ама сега нямам пари , просто питам , ще го купя след няколко месеца " Ти да виждаш разлика от това което пишеш ти и това ?

Когато паричките са ти налице , тогава тръгни да питаш . Сега просто се лигавиш .

1.Ти като не четеш,че са за приятел си е твой проблем ;) 2.Стига си излива нервите по всички теми 3.Има си неща които се наричат промяна.4. Аз питам сериозно не се бъзикам с вас,защото ето оня ден преди да завърша срока с пълно 6 беше до 500 лв за ъпгрейд на бракмата сега е друго ;) за това СПРИ да си излвиаш комплексите навсякъде.Не ти го казвам само аз скоро четох и други мнения където ти казаха.Просто моля ти се точно се молех ти да не видиш темата но господ ме наказа.Моля не поглеждай моите теми.

Хайде като дойдат и изтекат тия няколко месеца,пак да пишеш тук.Защо? Защото до тогава и нови части ще има,и нови цени.

Да и аз това си помислих,защото четох че DDR4 ще излиза и Затова ви благодаря.Темата е за коша!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така , все ще се молиш да не виждам темите ти .  Спирай с глупостите  и лягай че стана късно , а утре си на училище . Щели да му дадат пари , ама след месеци ... , ти нещо на подбив ли вземаш всички тук ???? Който не е доволен от това което съм му написал , значи е бил нещо подобно като теб .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисли за ДДР4 за сега,защото кой знае и на какви цени ще са.

Като имаш парите и намерението да купуваш,добре си дошъл да публикуваш искането си тук.Пък накрая като решиш какво да вземеш и като го вземеш,още по-добре дошъл си да публикуваш някоя снимка в сайта,да се порадваме ние на нови части и да сме доволни,че някой се е вслушал в нас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисли за ДДР4 за сега,защото кой знае и на какви цени ще са.

Като имаш парите и намерението да купуваш,добре си дошъл да публикуваш искането си тук.Пък накрая като решиш какво да вземеш и като го вземеш,още по-добре дошъл си да публикуваш някоя снимка в сайта,да се порадваме ние на нови части и да сме доволни,че някой се е вслушал в нас.

ok :D 

Точно така , все ще се молиш да не виждам темите ти .  Спирай с глупостите  и лягай че стана късно , а утре си на училище . Щели да му дадат пари , ама след месеци ... , ти нещо на подбив ли вземаш всички тук ???? Който не е доволен от това което съм му написал , значи е бил нещо подобно като теб .

Абе ае да не се занимаваш отивай да играеш MInecraft :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ае да не се занимаваш отивай да играеш MInecraft :)

Так нельзя,дорогой   :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я пробвай да интерпретираш думичките:

1.Дорогой

2.Дорогая

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора на тази тема е хлапе което не знае какво му се прави . Всеки отговор по негово питане е с ефект =0 .

Да не ме праща да играя някакви игри , когато съм играл игри , баща му сигурно е играл по същото време .

Пак ще го приканя да ляга , че утре ще дреме в час . Това тук не е Скайп и Фейсбук да казваш на някой " Абе ае " .

Като искаш да те приема някой за нещо сериозно , дръж се като сериозен човек , а не като пишлеме .

Автора , що си се молил да не виждам темата ти а ? Щото знаеш как ще те запукам за дивотията ли ? Правилно си мислил и си се молил , но ... прошка няма . За лигавенето само това което четеш от мен в по рязък вариант , а и от други колеги който те щадят просто , но едва ли мислят нещо много различно от това което аз ти пиша в прав текст . Или се вземай в ръце , или си намирай друго място за глупостите .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я пробвай да интерпретираш думичките:

1.Дорогой

2.Дорогая

Що му се обясняваш на хлапето.След няколко месеца,мама като даде парички,да пише с молба,а не да си мисли,че някой му е задължен,па тогава ще видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора на тази тема е хлапе което не знае какво му се прави . Всеки отговор по негово питане е с ефект =0 .

Да не ме праща да играя някакви игри , когато съм играл игри , баща му сигурно е играл по същото време .

Пак ще го приканя да ляга , че утре ще дреме в час . Това тук не е Скайп и Фейсбук да казваш на някой " Абе ае " .

Като искаш да те приема някой за нещо сериозно , дръж се като сериозен човек , а не като пишлеме .

Автора , що си се молил да не виждам темата ти а ? Щото знаеш как ще те запукам за дивотията ли ? Правилно си мислил и си се молил , но ... прошка няма . За лигавенето само това което четеш от мен в по рязък вариант , а и от други колеги който те щадят просто , но едва ли мислят нещо много различно от това което аз ти пиша в прав текст . Или се вземай в ръце , или си намирай друго място за глупостите .

Къде се лигавя? като си толкова отвореното .......

Някой знае ли опция за блокиране на потребител в сайта ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти имаш ли си идея ,че след 3 месеца  ще има чисто нови дъна с други сокети и поне 3 модела нови видео карти ? Търси се информация за  нещо като ще го купиш след 1 седмица а не след 8 месеца евентуално.  Влизаш в сайтовете  за компютърни части изапочваш да си асемблираш  каквито ти е кеф  чарколяци  и четеш в същото време кое за какво се ползва  и кое с кое си подхожда . Така след няколко месеца ще имаш знанията и уменията сам да си избереш всичко  и няма да разчиташ някой да ти казва. Всичко което ти трябва  е на един клик разстояние и  малко писане в  Google.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде се лигавя? като си толкова отвореното .......

Някой знае ли опция за блокиране на потребител в сайта ? 

Ако имаше такава отдавна да си блокиран .Престани да мислиш това тук за Фейсбук . Лигавиш се без да го и разбираш даже ????? Това вече е трагично . Лигавене е тогава когато някой пише и казва неща с който ангажира внимание на други хора ,а същите тези неща  нямат никаква реална стойност и реални последствия , нито сега , нито в близко бъдеще .Точно това правиш ти . Достатъчно ясен ли бях ?

Помисли над това което ти казвам , а не скачай като все едно татко ти ти е издърпал ухото .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и аз това си помислих,защото четох че DDR4 ще излиза и Затова ви благодаря.Темата е за коша!

4. Аз питам сериозно не се бъзикам с вас,защото ето оня ден преди да завърша срока с пълно 6 беше до 500 лв за ъпгрейд на бракмата сега е друго ;) за това СПРИ да си излвиаш комплексите навсякъде.

На даскала, който ти е писал това 6 му кажи да си скъса дипломата. Само първият ти пост е пълен с куп грешки. Подкрепям колегите. Като имаш пари търси кофигурациия. Аз също се оглеждам за части, но когато оформя бюджета мисля да публикувам тема с допитване до по-разбиращите от компютри. Цените се менят постоянно. Не си ли малък за изброените от теб игри?

Редактирано от jamc (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На даскала, който ти е писал това 6 му кажи да си скъса дипломата. Само първият ти пост е пълен с куп грешки. Подкрепям колегите. Като имаш пари търси кофигурациия. Аз също се оглеждам за части, но когато оформя бюджета мисля да публикувам тема с допитване до по-разбиращите от компютри. Цените се менят постоянно. Не си ли малък за изброените от теб игри?

Хахах то твоя даскал сигурно няма щото не ходиш на училище явно.И не не съм малък ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.