Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, преди години си спомням, че имаше нещо като сериал ( не знам как точно да го нарека ) и имаше мисля че няколко сезона. Представляваше изпитания за двойки - мъж и мъж, жена и жена , мъж и жена и т.н. Изпитанията бяха да отидат до дадено село извън града да вземат дадено нещо да се върнат, да си вземат такси да отидат до друга дестинация там да вземат и другите неща и така до няколко дестинации, докато стигнат до водещите на шоуто на уговорено място и печелят еди си колко хиляди долара. Мисля че имаше и българска версия на това от Шоуто на Слави, но не ми трябва тя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, това е, а може ли някой да ми предостави линк за сезоните, защото не ги намирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

харесвам много Amazing Race, дори в Шоуто на Слави се бяха опитали да го копират и го бяха кръстили Бягство към победата. Там мисля че, изгря звездата на черната Златка - поправете ме, ако бъркам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.