Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така дойде ред да си купя нов компютър, та въпроса ми е кой от двата посочени продукта е по-добър: http://www.speedcomputers.biz/nastolen-kompyutr-acer-veriton-x4630g-sff-i3-4130/ , http://www.speedcomputers.biz/speed-home-iii/

Компютъра ще го ползвам предимно за игри ,и ако има по добър за тези пари давайте предложения.Благодаря предварително !

Редактирано от ddimchov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки ще те посъветва да не купуваш готова конфигурация или иначе казано без значение коя е по-добра ще е лош избор.

Заради по-високата цена, по-малката гаранция и не добре подбраните части. Целта на подобни машини е да се отърват от боклука за максимум пари с минимум гаранция.

Първият не става за игри и е просто смешен. Демек вторият е по-добър.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линка ти не води до никъде. 

Всеки ще те посъветва да не купуваш готова конфигурация или иначе казано без значение коя е по-добра ще е лош избор.

Питаш в грешен раздел. Пиши тук - http://www.kaldata.com/forums/forum/81-нови-конфигурации-и-части-въпроси-препоръки-и-м/

Води до сайтовете,защо да не води ? А защо да не купувам готови конфигураций,че те наще искат да има гаранция :Д.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако не ти се занимава да сглобяваш вторият е по добър но иначе за предпочитане е  да си го сглобиш ще излезе по евтино според мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така дойде ред да си купя нов компютър, та въпроса ми е кой от двата посочени продукта е по-добър: http://www.speedcomputers.biz/nastolen-kompyutr-acer-veriton-x4630g-sff-i3-4130/ , http://www.speedcomputers.biz/speed-home-iii/

Компютъра ще го ползвам предимно за игри ,и ако има по добър за тези пари давайте предложения.Благодаря предварително !

Темата ви беше преместена, нямаше нужда да пускате нова!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Води до сайтовете,защо да не води ? А защо да не купувам готови конфигураций,че те наще искат да има гаранция :Д.

Че и частите по отделно си имат гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако не ти се занимава да сглобяваш вторият е по добър но иначе за предпочитане е  да си го сглобиш ще излезе по евтино според мен

е на първия картата е 2гб а на втория е 1гб защо да е по-добър ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://gpuboss.com/gpus/Radeon-HD-8470-vs-Radeon-HD-7770http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=1789&gid2=796&compare=radeon-hd-8470d-vs-radeon-hd-7770-1gb-gddr5

Сам преценени коя е по добра.

Даже с hd 7770 съм я виждал с игри до battle field 3 върви на висока резолюция.

Редактирано от helis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казваш точна сума и с момчетата ще предложим няколко различни конфигурации, та която и да избереш от тях ще са по-добри от посочените от теб! Ще получиш отделна гаранция за всеки компонент. Монитора какъв е и със стари части разполагаш ли?  

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Паметта може и 4ГБ да е има такива карти но по-никакъв начин не стават за игри. Това е дълга и широка тема а вие искате съвет за друго.

Ако искате подробни обяснения ползвайте google. 

Всяка част идва с отделна гаранция. Например процесора е с 3 години а паметта с 5 години. Демек 2 години за всичко е по-малка.

Отделно готовата машина е с лепенка и за да се почисти например ще трябва да я носите в сервиза и понеже ако скъсате лепенката се лишавате от гаранцията.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми до 850лв-900 неискам да играя най-яките игри но League of Legends Minecraft и др с максимални кадри в секунда 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първата машина за която сте дали линк е 950 лв.? Да разбирам ли че в тия 900 лв. не се смята доставката?

Карта с 2ГБ и с 1ГБ.

По-евтиният вариант с карата с 1ГБ лично за мен е по-добрият. Не вярвам да усетите разлика а по-евтината е с доста по-голям фабричен клок и по-сериозно охлаждане. 

Сглобяването е безплатно. Доставката обаче може да отиде и към 30 лв. в зависимост къде живеете.

Ако искате да намалите още сумата махате едната плочка рам и взимате само една от 4ГБ. Разликата е около 70 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първата машина за която сте дали линк е 950 лв.? Да разбирам ли че в тия 900 лв. не се смята доставката?

Е нищо :Д до 900лв да се влиза сичко ако може ,а слгобяването ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сглобяването е безплатно.

Еми супер,кажи сайт и ако може да ми направите конфигурация ?И сервиза за гаранцията каде се намира ?София ли е само ?

Количка-това е за 900 лв и в пъти по-добро от горните готови конфигурации;сглобяването е безплатно.

Ама като цял компютър ли е или само частите,буксите там другите неща ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Буксите също идват към частите. Ти ще го получиш сглобен ако такова е желанието ти та не се притеснявай. Само че Джони е забравил записвачката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми супер,кажи сайт и ако може да ми направите конфигурация ?И сервиза за гаранцията каде се намира ?София ли е само ?

Ама като цял компютър ли е или само частите,буксите там другите неща ? 

Не знам дали си пети или шести клас,но това е всичко без монитор,мишка клавиатура и програми-мушиш в контакта и пали.

пп Ако му трябва записвачка-да си поръча,не знаех,че иска,пък и за какво му е.

Редактирано от johny01 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали си пети или шести клас,но това е всичко без монитор,мишка клавиатура и програми-мушиш в контакта и пали.

:Д:Д Ми не 9 съм :Д ми к благодаря само че ми дайте и с записвачка ако може 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/computer-components/ASUS-DRW-24F1ST-BLACK-BULK/description.html

Подарявам ти я.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,но само ако може дами кажете каде в сайта да натисна,кажа да ми го сглобят Д:Д:ДД: (извинявам се за тъпия въпрос ама не сам в час с нещата)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като си пратиш поръчката тепърва ще чакаш да ти се обадят за да я потвърдиш. Тогава ще кажеш че го искаш сглобен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но с ддс-то идва 950 :Д 

Като си пратиш поръчката тепърва ще чакаш да ти се обадят за да я потвърдиш. Тогава ще кажеш че го искаш сглобен. 

А к мерси значи по телефона ще се уточним за нещата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай червения надпис - 927.30 лв. с ДДС е точната цена. Сложи още към 20/30 лв. за доставката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.