Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте сканирах компютъра за вируси и се притесних като видях 1-те 4 реда.Възможно ли е да се изтрият без да стане нещо опасно?  http://picbg.net/img.php?file=8d57573b49dfb780.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте..! Следвайте стъпките на темата: Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега? .В този подраздел си има изисквания и екипа държи те да се спазват. + Дневникът от Malwarebytes Anti-Malware можете да намерите в следната папка: 

%appdata%MalwarebytesMalwarebytes' Anti-MalwareLogs

Файлът трябва да има такова име: mbam-log-[data] (time).txt Пример: mbam-log-2014-01-23 (07-32-51).txtПубликувайте съдържанието му в следвашия си пост.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте..! Следвайте стъпките на темата: Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега? .В този подраздел си има изисквания и екипа държи те да се спазват. + Дневникът от Malwarebytes Anti-Malware можете да намерите в следната папка: 

%appdata%MalwarebytesMalwarebytes' Anti-MalwareLogs

Файлът трябва да има такова име: mbam-log-[data] (time).txt Пример: mbam-log-2014-01-23 (07-32-51).txtПубликувайте съдържанието му в следвашия си пост.

Добре ама сега компа така зацепва,но ще пробвам.А и там едва ли пише за интел.ехе дали ще може да се изтрие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирайте  по стандартния начин  следните програми:

Ask Toolbar
IObit Apps Toolbar v8.6
IObit Malware Fighter
Slick Savings

Публикувано изображение Изтеглете прикачения файл и го запазете там, където сте свалили FRST.exe =>
Стартирайте отново FRST.exe и натиснете бутона Fix веднъж и изчакайте.
Ще се създаде нов лог файла FixLog.txt. Прикачете съдържанието му в следващия си коментар.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.