Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
niksan33

Проблем с facebook

Препоръчан отговор

От днес нещо профила ми се бъгна има някакъв нов шрифт и лентата горе от дясно се е изместила в ляво това е само на моя профил някои да знае как да реша проблема ето скреен не съм инсталирал никакви теми 

много се извинявам ако темата не е правилния раздел ако има нещо нередно да бъде преместена

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В нашият роден език има препинателни знаци. Те слагат край на изреченията, обособяват части от изречението...Защо ли си мисля, че без да искаш си уголемил шрифта на страницата... Трудно ми е да преценя на око, защото не знам и резолюцията на екрана, ама ми се струва, че е това.И ако е това бих могъл някак си да приема, че мястото на темата е тук. намали шрифта и виж дали няма да се върне в "нормално" състояние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

до колкото знам от фейсбук са тръгнали да сменят отново интерфейса на сайта си,да не би тогава да е новия интерфейс ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.